R.U.S.E.

Recenzovaná verze: PC
9. září 2010 00:00 / Ondřej Novotný / Recenze / Diskuze (6)

Související hra

Související články

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
Zuse napsal 23. 5. 2014 v 16.51

Hrozhy, hrozny, hrozny. Nekupovat, nehrat!

Nahlásit nevhodný obsah

20816747
hajet.mira napsal 21. 9. 2010 v 13.52

Zdravím,
vzhledem k tomu že tuto hru mám koupenou tak toto hodnocení se mi zdá příliš nízké, protože jak tu již někdo zmiňoval tak , že je to klišé tak není protože takováto hra tu nebyla a klišé to opravdu není. U bety byli poměrně velké problémy , ale s plnou hrou si myslím že se skoro všechny zpravili , ale není moc her kde by nebyla nějaká chyba. A u této hry jsem tedy žádnou chybu která by ovlivnila nějak zásadně hraní nenašel. Nevím jak ostatní ale z mého pohledu je tato hra velice podařená a tu 8 by si nejméně zasloužila.

Nahlásit nevhodný obsah

1074576
Xspy napsal 15. 9. 2010 v 00.18

Tak se koukám , že z nadějného konceptu zbyla zase jen ohlodaná kost po které se slehne zem. Když jsem viděl aplikovat ve videu bonusy pokřižoval jsem se a zanadával na C&C:Generals, ale to jsem doufal ještě v komplexní strategii .
Je to velmi smutné ,když se dnes jako plus vyzdvihuje rozdílné taktické určení jednotek ve strategii jež má čerpat z historických reálií. Vývojáři už dávno minuli únosnou míru zjednodušování a pokud přichází "jen" s revolučními Kámen nůžky papír nezaslouží si slova obhajoby . I po letech tak Panzer General z předwindowsí éry zůstává stále tím nejlepším středem mezi hardcore strategiemi a líbivým jednoduchým rozhraním s animacemi , které osloví i laika .

Nahlásit nevhodný obsah

20809969
kywi napsal 12. 9. 2010 v 15.27

nemůžu si pomoct, ale RTS klišé (myslím to "commandovské" urááá -hodně jednotek, pak to nějak zvládnu) se R.U.S.E. nevyhlo. "RUSE cards" jsou neuveřitelně hloupé věci, které IMHO v rádoby HC strategii moc nemají co dělat. Atomová bomba a její neovlivnění prostředí (vyhodíte do vzduchu pár věcí a za chvilku si tam může vesele mašírovat vaše pěchotní jednotka) je taky usměvné.. U většiny situací (vlastně skoro u všech) vám stačí zaútočit ze dvou, tří stran. Zmíněný kámen-nůžky-papír systém je sice hezký, ale absolutně mimo realitu. Tigery pálící salvy z hlavního děla směr pěchota jsou lehce.. no lehce jinde :)
nebo jinak, kdo jste se nechal namlsat trailery a čekal jste hutnou strategii, ruce pryč. Tohle nevidělo Five-Stars sérii (nebo nedejsatan Steel Panthers) ani z rychlíku. Na tankové klíny, zadýmení seřadišť apod. rovnou zapoměňte..

Ale lhal bych, kdybych řekl, že RUSE není zábavná hra.. Je, ale místo "druhé světové" tam mohli být orkové proti elfům a rozdíl by moc poznat nebyl..

jo a ty filmečky jsou neuveřitelně nudné :)

Nahlásit nevhodný obsah

20827308
VenoM119 napsal 10. 9. 2010 v 23.55

Podle dema (PS3) to vypadá hodně dobře (ale na konzolích je strategií obecně málo, takže už jenom to zvedá body) a ovládání pomocí Move z toho jenom kouká. Přemýšlím o koupi, WWII sice nesnáším, ale jinak to vypadá dost chytlavě.

Nahlásit nevhodný obsah

20838871
Sertr napsal 10. 9. 2010 v 07.19

zajímavá(podle dema) věcička i na xboxu. i když na kompu to bude jiný kafe(na konzoly je to takový udělej deset jednotek a pak si s nima hraj,...
+ blbne menu(prostě mi v něm ty ikony občas lítaj jak šílený :(

Nahlásit nevhodný obsah

R.U.S.E.

  • Výrobce: Eugen Systems
  • Vydavatel: Ubisoft
  • Žánr: Real-time strategie
  • Datum vydání: 10. 09. 2010
  • Platformy: PC, Xbox 360, PS3