The Sims Medieval: Pirates & Nobles

Recenzovaná verze: PC
9. září 2011 00:00 / Vladislav Burian / Recenze / Diskuze (2)

Související články

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20858137
jedidantemihu napsal 6. 3. 2013 v 14.29

Pamatuji si když vyšla první serie The Sims 1, pamatuji si i serii The Sims 2, a vím o serii The Sims 3. Ačkoli nejsem jak se říká " Skalní fanoušek, nebo ortodoxní Simsař " Tak jsem tyto serie prošel, stejně jako jiné hry které mne zaujali.

Nikdy jsem já osobně,ani lidé o kterých vím, že The Sims hrají, neměl potíže s tím, že bych snad zapomínal na realný život. The Sims je stejná relaxace, jako hra na kytaru, nebo tomu podobné. Myslím tedy že v tomto směru určitě problém není.

Co se týče The Sims Medieval a DDC. Myslím, že je to velice povedený nápad, už jen proto, že denodeně lidem křičí do uší tlaksony, sireny, a jiné věci moderní doby. Proto je unik do středověku kterým vás doprovází komorní hudba, více než příjemným spestřením večera.

Vrátim li se k The Sims 3, musím vzít v potaz, že je to jedna z těch dobrých her, které jsou vhodné hlavně pro děti, i když cenzura která se v nich zobrazuje , mi příjde poněkud nesmyslná a zavání to krapet puritánstvím. Do dnes ,jsem nepochopil proč je v The Sims cenzura, když následně po vypnutí The Sims si dítě zapne například Left For Deadt kde stříkají tuny krve ze Zombíků.

Nic méně, The Sims 3 přináší dětem nejen možnost rozvýjet svou fantazii při stavbě domů, interiéru atd,ale zároveň se učit po sobě uklízet,krmit mazlíčky a chovat se slušně. Zacož si myslím, zaslouží vývojáři velké plus.

Osobně, budu raději když budou moje děti hrát a bavit se u The Sims, než posedávat někde po nocích s neznámými lidmi, brát drogy, okrádat lidi a podobně. Vzhledem k tomu, že dnešní mládež neni natolik vyspěla a rodiče nejsou schopni jim vysvětlit co je a neni zprávné, si po dohrání například GTA vemou automatickou pusku a postřílí půlku školy.

Vezmu li to tedy takto, tak The Sims 3 je velmi dobrá a neškodná hra, která neudělá z člověka vraha, feťáka, zloděje ani násilníka. A to je myslím, jedna z těch nejduležitějších věcí.

Mé hodnocení serie The Sims 3 je 9 z 10. A to jen proto, že vývojáři z řad hráčů, jsou schopni udělat kvalitnější objekty než samotní vývojáři. :)

Mé hodnocení The Sims Medieval je 9 z 10 a to jen proto, že mi to nejde za boha spustit :D :D

Nahlásit nevhodný obsah

20850136
PureGaming napsal 19. 9. 2011 v 13.56

Já jsem, možná bohužel, odpůrce her typu Sims apod., a už nejen z důvodu toho, že až moc napodobuje reálný život a v mnohých případech ho ještě zesnadňuje a zpříjemnuje - sedíte si u počítače a jen klikáte myší. Nemusíte řešit své vlastní, skutečné problémy, ale místo toho vysedáváte u počítače, převtělení do svého virtuálního hrdiny.

Tyto hry jsou velmi návykové a kolik lidí vtáhnou do hry natolik, že zapomenou žít...

Ovšem zpět ke hře samotné - Sims Medieval je dalším, celkem úspěšném dílem proslulé série Sims, tentokrát pro jednou vybočuje z řady svých seriích a přesidluje se mezi ohavné a prohnané piráty!

Hra celkem všestranná a pohodová. Příběh dobrý, nápad jakžtakž, grafika celkem odpuzující. Celkový dojem je kladný, ovšem mám li hodnotit subjektivně, nikdy si tuto hru nezahraji. A už nejen z osobního odporu k Sims.

Hodnotím 5/10 (7/10 po odečtení mého osobního odporu k Sims)

Nahlásit nevhodný obsah

The Sims Medieval: Pirates and Nobles

  • Vydavatel:
  • Žánr: Sociální simulátor
  • Datum vydání: 02. 09. 2011