Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Chrome: SpecForce pro PC

Chrome: SpecForce - Save

Save ze hry pro zpřístupnění všech 11 misí 

22. 3. 2008 v 22.09 Platforma: PC Popularita: 51 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Hratelné singleplayer demo sci-fi 3D FPS Chrome SpecForce

Tvůrci z polské společnosti Techland dostáli svému slovu a vydali hratelnou singleplayer demoverzi nedávno dokončené taktické sci-fi 3D FPS Chrome SpecForce, která u nás v ČR vyjde v polovině tohoto měsíce. Velikostí průměrné singleplayer demo nabízí možnost vyzkoušet jednu z celkového počtu jedenácti misí. Konkrétně jde o docela obsáhlou misi z Episode II. Stejně jako v plné hře si může hráč i v demu zvolit vlastní taktiku, protože záleží jenom na splnění cíle mise a ne na způsobu jakým hráč cíle mise dosáhne. Demo rovněž nabízí možnost vyzkoušet většinu zbraní z plné verze, některé bojové prostředky, silové brnění i stacionární zbraně. Chrome SpecForce je taktická 3D akce postavená na vylepšeném enginu z Chrome a odehrává se ve vzdálené budoucnosti, kdy lidstvo sjednocené v jednu federaci začíná kolonizovat okolní planety kvůli novým místům k žití a nerostnému bohatství. Federální vláda však proces kolonizace podcení a licence rozdává takřka na potkání každé společnosti. Ty mezi sebou začnou bojovat o moc a planety. Vznikají mocné syndikáty, na něž už se svojí mocí ze Země nedosáhne ani vláda. Válečný konflikt netušených rozměrů je v dohledu. Situace se vyhrotí v okamžiku, kdy je několik členu federální vlády zabito, nebo zraněno při útocích neznámých teroristů, jejichž síla, reakce a rychlost daleko předčily schopnosti vysoce trénovaného člověka. Způsobila to doposud neznámá látka, jejíž původ byl vystopován až na jednu z kolonizovaných planet, kde byla objevena laboratoř. Do akce je nasazena jednotka SpecForce vybavená nejmodernějšími zbraněmi a trénovaná k okamžitému zneškodnění jakékoli hrozby.

5. 7. 2005 v 18.35 Platforma: PC Popularita: 751 Velikost: 353.6 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

SpecForce - E3 2005 trailer

Minutu a půl dlouhý E3 2005 trailer ze sci-fi 3D FPS SpecForce od polského týmu Techland, který nabízí ukázky přímo ze hry i záběry z povedených CG animaček.

7. 6. 2005 v 15.23 Platforma: PC Popularita: 113 Velikost: 75.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

SpecForce - multiplayer video č.4

Zhruba minutu a půl dlouhé multiplayer video, které představuje boj na vlastních nohou i v několika futuristických bojových prostředcích jako je například bugina, mech, nebo obrněné vozidlo podobné tanku. Hráči, kteří měli možnost hrát Chrome, si ihned všimnou zbrusu nových speciálních efektů a také daleko zajímavěji zpracovaných lokací, jejichž prázdnota v Chromě poněkud bila do očí.

2. 5. 2005 v 11.23 Platforma: PC Popularita: 42 Velikost: 30 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Informace a videa z multiplayer části sci-fi FPS SpecForce

SpecForce je futuristická FPS od polského týmu Techland postavená na vylepšené verzi Chrome enginu, která vyjde v létě tohoto roku. Míru vylepšení enginu je možné posoudit z prvních videoukázek, které zároveň nabízí pohled na několik multiplayer módů. Hráč ve SpecForce přebírá roli velitele speciální jednotky, která je určena k řešení krizových situací v celé galaxii. Vojáci v jednotce jsou vybaveni nejnovějšími zbraněmi i dalším vybavením, což jim poskytuje výhodu v boji proti nepřátelům, kteří jsou obvykle v početní převaze. SpecForce kromě singleplayer kampaně obsahuje i multiplayer část, která ve skutečnosti hraje prim a do jejího vyladění tvůrci vkládají mnohem větší množství své kreativní energie. K dispozici jsou 4 herní módy - Death Match, Team Death Match, Team Domination a Capture The Flag, podporováno je hraní až 32 osob na jednom serveru a k dispozici je široká nabídka předpřipravených map. Pokud by to však někomu nestačilo, může si své vlastní mapy vytvořit prostřednictvím přibaleného map editoru. Názornou presentaci multiplayer části SpecForce nabízejí tato 3 videa zabalená do jednoho archivu. Dohromady obsahují 5 minut 10 sekund záběrů z několika různých map i herních módů. Řada záběrů navíc představuje užití bojových dopravních prostředků (bugina, mech) a také celé řady designově celkem povedených zbraní.

26. 4. 2005 v 15.50 Platforma: PC Popularita: 26 Velikost: 40.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout