Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Star Wars: Republic Commando pro PC

Star Wars: Republic Commando DEMO - +1 Trainer

1 funkční trainer 

22. 3. 2008 v 15.40 Platforma: PC Popularita: 196 Velikost: 0.18 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Star Wars: Republic Commando - Save (3)

100% save ze hry 

22. 3. 2008 v 15.40 Platforma: PC Popularita: 172 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Star Wars: Republic Commando - Save (2)

100% save ze hry na zpřístupnění všech 17 misí, 5 videí a Credits 

22. 3. 2008 v 15.38 Platforma: PC Popularita: 155 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Star Wars: Republic Commando - +2 Trainer

2 funkční trainer 

22. 3. 2008 v 15.37 Platforma: PC Popularita: 58 Velikost: 0.03 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Star Wars: Republic Commando - +4 Trainer

4 funkční trainer 

22. 3. 2008 v 15.36 Platforma: PC Popularita: 80 Velikost: 0.15 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Star Wars: Republic Commando - Cheat enabler

Soubor pro aktivaci cheat menu 

22. 3. 2008 v 15.35 Platforma: PC Popularita: 85 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Star Wars: Republic Commando - +5 Trainer

5 funkční trainer 

22. 3. 2008 v 15.34 Platforma: PC Popularita: 72 Velikost: 0.03 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Star Wars: Republic Commando - +13 Trainer

13 funkční trainer 

22. 3. 2008 v 15.33 Platforma: PC Popularita: 85 Velikost: 0.08 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Star Wars: Republic Commando - Save

100% Save ze hry 

21. 3. 2008 v 23.19 Platforma: PC Popularita: 67 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Star Wars: Republic Commando - +6 Trainer

6 funkční trainer 

21. 3. 2008 v 23.18 Platforma: PC Popularita: 64 Velikost: 0.15 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Star Wars: Republic Commando

Čeština pro first person akci Star Wars: Republic Commando. Bližší informace najdete v instalátoru. Na tvorbě češtiny se podíleli: Kopulkon, Vitas a Polis.

26. 1. 2008 v 00.00 Platforma: PC Popularita: 1915 Velikost: 0.24 MB Typ: Čeština

Stáhnout

Star Wars: Republic Commando - patch v1.00

Společnost LucasArts vydala první patch v1.00 pro 3D akci SW Republic Commando. Patch do hry přidává novou multiplayer mapu Hangar hratelnou v jakémkoli MP módu a určenou až pro 16 hráčů. Součástí mapy je i oblast s nulovou gravitací mimo loď! Star Wars Republic Commando retail patch v1.0 Installation: This is a self extracting exe. Double-clicking on this file installs the patch. This update addresses the following: ------------------------------------------------------- NEW CONTENT AND FEATURES ------------------------------------------------------- * Adds an additional Multiplayer map, Hangar. This map is suitable for up to 16 players and can be played in all supported multiplayer modes (Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Assault). This level features multiple pathways throughout the level, including an area of Zero Gravity outside the ship. * NOTE: Players who do not have this map installed will not be able to join a server that has Hangar as the currently loaded map. If these players attempt to join such a server they will be returned to the Multiplayer menu.

6. 4. 2005 v 10.30 Platforma: PC Popularita: 1402 Velikost: 3 MB Typ: Update

Stáhnout

Souboje s droidy na videu z týmové akce Star Wars: Republic Commando

Společnost Lucas Arts vydala další oficiální trailer z nedováno dokončené týmové 3D akce Star Wars: Republic Commando. Hra by se měla na pultech obchodů pro PC a Xbox objevit 1. března a nové video nabízí pohled na souboje s droidy. Video je dlouhé přesně 1 minutu 58 sekund a obsahuje záběry výhradně přímo ze hry, respektive z mise, v níž si komando klonů musí poradit s několika druhy nebezpečných droidů. Jak je i z videa vidět, je třeba aby všichni členové komanda spolupracovali, vzájemně se kryli a doplňovali se ve střelbě z několika úhlů. Droidi totiž disponují velkou palebnou silou a jsou vcelku odolní. Nakonec ovšem souboj končí vítězně pro komando a může se pokračovat dál v plnění zadaných úkolů. Ještě než hra vyjde, bylo by dobré, aby si všichni příznivci týmových akčních her vyzkoušeli i tohle demo. Alespoň budou vědět, do čeho jdou.

14. 2. 2005 v 08.01 Platforma: PC Popularita: 374 Velikost: 15.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Stahujte singleplayer demo týmové 3D akce Star Wars: Republic Commando

Společnost Lucas Arts vydala hratelnou demoverzi právě dokončované týmové 3D akce Star Wars: Republic Commando, která vychází až v březnu na PC a Xboxu. Demo tak poskytuje ideální možnost, jak si alespoň částečně čekání zkrátit a zpříjemnit. Demoverze nabízí možnost vyzkoušet pouze jednu singleplayer demoverzi nazvanou The Slavers of Kashyyyk, která je však poměrně dlouhá a hlavně obsahuje celou řadu odlišných úkolů. Jak si navíc můžete přečíst na této stránce, je v demoverzi několik rádoby easter eggů a skrytých úkolů, které trvanlivost dema ještě o kousek prodlužují. Plná hra, která vyjde v březnu, nabídne ve třech kampaních misí celkem 14. K dispozici bude více než 12 zbraní různého charakteru, které se budou hodit proti celé řadě nepřátel, jež se budou lišit planetu od planety. Jak nepřátelé, tak i hráčovi spolubojovníci budou mít svoji vlastní inteligenci, která je zjevně na vcelku slušné úrovni. Dokazuje to ostatně právě vydaná demoverze. Jak PC, tak Xbox verze bude podporovat multiplayer v několika módech, pře LAN i internet pro PC a přes Xbox Live a system link na Xboxu.

1. 2. 2005 v 20.14 Platforma: PC Popularita: 3495 Velikost: 441.6 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Systém týmového léčení na videu z 3D akce SW: Republic Commando

Týmová 3D akce SW: Republic Commando už je za dveřmi. Vychází v březnu a i přes slušné množství zveřejněných informací mají tvůrci stále co předvádět. Jedním ze zajímavých prvků je i systém vzájemného léčení členů týmu, který presentuje tohle video. Video je dlouhé 2 minuty 14 sekund a nabízí záběry z jedné konkrétní akční sekvence, kterou svým komentářem doplňuje člen vývojového týmu. Na videu je vidět jak funguje systém léčení členů uvnitř komanda, kdy se členové v případě omráčení, nebo vážného zranění umí léčit navzájem. Hráč má navíc k dispozici celou řadu lehce dostupných příkazů, kterými může chování svých spolubojovníků dále usměrňovat.

18. 1. 2005 v 15.00 Platforma: PC Popularita: 109 Velikost: 32.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Homepage a in-game video z týmové akce Star Wars: Republic Commando

Týmová 3D akce Star Wars: Republic Commando se brzy objeví v obchodech a tak je nejlepší čas na návštěvu právě spuštěné homepage, nebo zhlédnutí in-game videa. Hra rozhodně vypadá slibně, ale reakce na demo Xbox verze jsou přinejmenším rozporuplné. Nová homepage je komplet vyvedená ve Flashi a po překonání úvodní animace si zde zájemci mohou nastudovat informace o hlavních prvcích, najdou zde tiskové zprávy, odkazy na preview a link do fóra. Nechybí informace o jednotce a jejich členech, zbraních, nepřátelích i dopravních prostředcích, k dispozici je galerie obrázků z Xbox i PC verze, wallpapery, screensavery a další média. Pokud vás tedy hra alespoň trošku zaujala, homepage určitě omrkněte. Nové video je dlouhé 3 minuty 54 sekund a nabízí ukázky přímo ze hry, konkrétně hned z několika levelů na odlišných planetách.

9. 1. 2005 v 09.34 Platforma: PC Popularita: 97 Velikost: 26 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové in-game video z týmové 3D akce Star Wars: Republic Commando

Star Wars: Republic Commando je chystaná týmová 3D akce od společnosti Lucas Arts, která se v březnu 2005 objeví na PC a Xboxu a zcela jasně se jedná o černého koně na poli akčních titulů. Dokazuje to i tohle nové in-game video (původem z Yahoo! Games), které je dlouhé 2 minuty 22 sekund a nabízí sérii záběrů přímo ze hry, jež se věnují představení jednotlivých členů speciální jednotky Delta Squad, které bude hráč v SW: Republic Commando velet. Video je doprovázeno komentářem jednoho z tvůrců, jenž vypichuje přednosti a speciální dovednosti jednotlivých členů Delta jednotky. Star Wars: Republic Commando hráči nabídne možnost ovládat přímo pouze jednu postavu, přičemž zbylé členy hráč může a nemusí navigovat prostřednictvím jednoduchých příkazů. Jejich přesné splnění už má na starosti evidentně pokročilá AI, která nepřipustí zamrzání postav za překážkami, nebo zmatené jednání způsobující nemožnost dokončení mise.

29. 12. 2004 v 08.00 Platforma: PC Popularita: 55 Velikost: 34.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Práce speciálního komanda na videu z 3D akce SW: Republic Commando

Společnost Lucas Arts dnes vydala zbrusu nové in-game video z chystané týmové 3D akce Star Wars: Republic Commando, která vyjde v příštím roce na PC a Xboxu. Video je dlouhé 2 minuty 24 sekund a nabízí pohled na krátký úsek z jedné mise. I během těch několika málo minut si nelze nevšimnout dokonale detailní grafiky a hlavně skvělého zpracování pohybu všech postav, zejména spolubojovníků z komanda. Video dále názorně presentuje bezproblémové fungování systému příkazů, které spolubojovníci vykonávají přesně podle instrukcí aniž by se zasekávali za objekty, nebo prováděli jiné nežádoucí akce. Star Wars: Republic Commando je prologem pro film Episode III: Revenge of the Stih, která se v létě 2005 objeví na plátnech kin. Hráč se stane členem a později velitelem speciálního republikového komanda, které je nasazováno na ty nejobtížnější mise. K dispozici je více než 12 zbraní příběhová singleplayer kampaň složená z dosti dlouhých misí a nechybí ani podpora multiplayeru až pro 16 hráčů v celé řadě klasických módů.

10. 12. 2004 v 11.16 Platforma: PC Popularita: 107 Velikost: 63.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout