Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře The Punisher pro PC

The Punisher

Čeština pro third person akci The Punisher. Bližší informace najdete v instalátoru.

27. 8. 2007 v 00.00 Platforma: PC Popularita: 1599 Velikost: 1.56 MB Typ: Čeština

Stáhnout

The Punisher - Save

Save ze hry 

27. 6. 2007 v 22.00 Platforma: PC Popularita: 150 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

The Punisher - Weapons Unlocker

Soubor který po nahrazení původního souboru zpřístupní všechny zbraně.

23. 3. 2006 v 22.44 Platforma: PC Popularita: 152 Velikost: 0.45 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

The Punisher - Unlocker

Save ze hry - zpřístupněny všechny levely

23. 3. 2006 v 22.43 Platforma: PC Popularita: 129 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

The Punisher - +11 Trainer

11 Funkční trainer - nesmrtelnost, náboje, zabijení 1 ranou, 10 000 style bodů a mnoho dalšího

23. 3. 2006 v 22.42 Platforma: PC Popularita: 174 Velikost: 0.04 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

The Punisher - +8 Trainer

8 Funkční trainer - zdraví, náboje, zabijení 1 ranou, uložení pozice, nepřátelé, nepřátelé nestřílejí, zabití všech nepřátel v okolí...

23. 3. 2006 v 22.40 Platforma: PC Popularita: 75 Velikost: 0.04 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

The Punisher - +5 Trainer

5 Funkční trainer - zdraví, náboje, volný upgrade, punisher power...

23. 3. 2006 v 22.38 Platforma: PC Popularita: 63 Velikost: 0.03 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

The Punisher - +2 Trainer

2 Funkční trainer - náboje, body

23. 3. 2006 v 22.37 Platforma: PC Popularita: 37 Velikost: 0.08 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

The Punisher - +1 Trainer (2)

1 Funkční trainer - náboje

23. 3. 2006 v 22.36 Platforma: PC Popularita: 26 Velikost: 0.02 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

The Punisher - +1 Trainer

1 Funkční trainer - 50 000 bodů

23. 3. 2006 v 22.35 Platforma: PC Popularita: 67 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Promo video z nedáno dokončené 3rd person akce The Punisher

Společnost THQ a tvůrčí tým Volition vydali zřejmě poslední promo video z nedávno dokončené third-person akce The Punisher, která si zatím v recenzích nevede špatně a vyvrací tak obavy z toho, že ji potká stejně trudný osudu jako nepovedený film. Video je dlouhé pouze 31 sekund a nabízí rychlý sled záběrů z renderovaných animací i z řady poměrně brutálních scén ze hry samotné. Většinou se jedná o ukázky toho, jak se Punisher vypořádává s celou řadou nepřátel, kteří se mu během jeho cesty za pomstou postaví do cesty. Právě ono vypořádávání se je zřejmě nejoriginálnějším prvkem hry. Jinak totiž jde o klasickou third-person akci, v níž hráč postupuje předem danou cestou skrze úrovně situované do řady odlišných a naštěstí i vcelku kvalitně zpracovaných prostředí. The Punisher je hra plná násilí, které je však presentováno tak přehnanou formou, až občas působí spíše směšně, než hrůzostrašně. Ostatně přesvědčit se můžete sami v novém videu, nebo dříve vydané demoverzi.

22. 1. 2005 v 10.41 Platforma: PC Popularita: 175 Velikost: 10.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Dvě nová in-game videa z 3rd person akce The Punisher

Brutální third-person akce The Punisher už se brzy objeví v obchodech a pomalu se začínají objevovat první recenze, které vyznívají velice positivně. Obrázek si však musí udělat každý sám. Pomoci v tom mohou i dvě nová videa. Obě videa jsou k dispozici v tomto jediném archivu a nabízí ukázky přímo ze hry. První video je dlouhé 35 sekund a je nazváno příznačně "Nehoda s ventilátorem". Punisher totiž na videu zrovna praktikuje jednu ze 100 dostupných metod získávání informací. Ta v tomto případě spočívá v postupném strkání hlavy soupeře do točícího se větráku. Jakmile Punisher získá požadovanou informaci, tak má dvě možnosti. Nechat mnohdy zmrzačeného nebožáka žít a jít si dál po svém, nebo může jeho trudný osud ukončit. Na videu si Punisher zvolil efektnější druhou možnost a nebožáka nenechal dále trápit, načež to okomentoval slovy o další nešťastné ventilátorové tragédii. Druhé video je dlouhé 49 sekund a nabízí záběry, kde Punisher posbírá několik zbraní větší ráže a vydá se přímou cestou vstříc skupině nepřátel, kteří za chvilku pod deštěm kulek padnou jako zralé hrušky.

17. 1. 2005 v 16.41 Platforma: PC Popularita: 152 Velikost: 19.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Přestřelka v garáži i volné přírodě na videích z 3rd person akce The Punisher

Third-person akce The Punisher podle stejnojmenného filmu a komiksu nabídne kombinaci několika druhů akce v různých prostředích, včetně otevřené krajiny i uzavřených prostor v budovách. Důkazem jsou 2 nové videa. Videa jsou zabalená do jednoho archivu, jsou dohromady dlouhá 1 minutu 24 sekund a nabízí ukázky akce v garážích i v rozlehlém přírodním levelu. V garážích jde hlavně o presentaci akce v uzavřeném prostoru se spoustou překážek k ukrytí. Ve volné krajině je zase možné kromě standardních zbraní užít i sniperku, s níž se báječně odstraňují nepřátelé na velké vzdálenosti.

14. 1. 2005 v 10.00 Platforma: PC Popularita: 91 Velikost: 19.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nevybíravé získávání informací na videu a screenech z 3D akce The Pusniher

Několik měsíců starý film The Punisher udělal komiksové předloze spíše ostudu. Stejnojmenný akční titul pro PC, PS2 a Xbox vychází již brzy a snad dopadne mnohem lépe. Na nových obrázcích a videích hra vypadá slibně, ale pravdu odhalí až plná verze. Obrázky i videa pochází z IGN a nabízí pohled na několik z více než 100 způsobů, jak se ve hře dostat k požadovaným informacím. Většinou se jedná o způsoby dosti nevybíravé až brutální, při nichž často vyslýchaný smršť otázek nepřežije. Videa dohromady nabízí 2 minuty 18 sekund záběrů, v nichž Punisher, neboli bývalý policista Frank Castle, nebožáky mučí pod vysokozdvižným vozíkem, na elektrickém křesle, zavěšuje je na hák jeřábu atd..

10. 1. 2005 v 13.30 Platforma: PC Popularita: 78 Velikost: 12.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Stáhněte si patch pro demoverzi 3rd person akce The Punisher

Nedávno vydaná demoverze third person akce The Punisher sice nebyla po technické stránce nejlepší, ale dokázala to hlavní, že se tvůrci z týmu Volition vydali správným směrem a jejich titulu nechybí ani hratelnost, ani slušná atmosféra. Ony technické potíže však byly přeci jenom dosti otravné, tudíž je jenom dobře, že si tvůrci našli čas a vedle dokončování hry samotné, zvládli připravit a vydat i demo patch, který ty nejvíce otravné problémy odstraňuje. Patch tedy do hry přidává posuvník pro nastavení citlivosti myši, upravuje problémy s kolísáním framerate na některých grafických kartách, odstraňuje různé (blíže nespecifikované) grafické problémy na kartách, jež nepodporují pixel shader verze 1.1 a přináší ještě několik menších (opět blíže nespecifikovaných) úprav týkajících se framerate a grafické stránky hry.

20. 12. 2004 v 11.10 Platforma: PC Popularita: 184 Velikost: 0.7 MB Typ: Update

Stáhnout

Vyzkoušejte demo brutální komiksové 3rd person akce The Punisher

Společnost THQ a zkušený tvůrčí tým Volition (Descent: Freespace, Freespace II, Red Faction I, Red Faction II, Summoner I, Summoner II) vydali hratelné demo PC verze brutální third-person akce The Punisher, které nabízí možnost vyzkoušet jednu misi v zoo. The Punisher je hra, která přebírá to nejlepší z kultovního komiksu a něco málo i z několik měsíců starého filmu (jeho kvalita je však více než diskutabilní). Pokud jste fanoušky komiksu, nebo se vám z nějakého záhadného důvodu líbil i film, tak počítejte s tím, že musíme mít i hru. V ní hráč přebírá roli Franka Castla alias Punishera, který se (vybaven širokým arsenálem vylepšovatelných zbraní) vydává na cestu pomsty, jež nemá konce ani žádných mezí. Frank touží po pomstě za smrt své rodiny a pro naplnění své touhy udělá cokoli. Veden hráčem si bude brutálně vyřizovat účty s celou řadou soupeřů, jež bude moci terorizovat a vyslýchat prostřednictvím řady netradičních a hodně bolestivých metod. Jakmile dostane požadovanou informaci, může zmučeného nebožáka dodělat, nebo jej nechat dále žít ve strašném utrpení. Hra nabízí přesně 101 možností jak soupeře usmrtit, originální příběh od uznávaných spisovatelů komiksových dílů Punishera Gartha Ennise a Jimmy Palmiottiho, interaktivní, zničitelné prostředí a také adrenalinovou hudbu. Prakticky všechno výše zmiňované můžete ochutnat již nyní v této demoverzi. Hra samotná totiž pro PC, PS2 a Xbox vychází až koncem ledna 2005.

8. 12. 2004 v 20.21 Platforma: PC Popularita: 3208 Velikost: 221.6 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout