Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron pro PC

Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron - +2 Trainer

2 funkční trainer pro verzi hry 1.11 

13. 4. 2008 v 19.11 Platforma: PC Popularita: 120 Velikost: 0.03 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Stahujte a hrajte SP/MP demoverzi datadisku H&D 2: Sabre Squadron

Společnost Take 2 a tvůrčí tým Illusion Softworks vydali hratelnou demoverzi datadisku Sabre Squadron pro válečnou taktickou akci Hidden & Dangerous 2, který je v zahraničí už nějakou dobu k dispozici a na vydání v naší malé republice se stále ještě čeká. Demoverze obsahuje mapu Ponte Grande na Sicílii, kde si fanoušci Hidden & Dangerous 2 mohou vyzkoušet jednu singleplayer misi i multiplayer proti živým hráčům přes LAN i internet. Plná verze datadisku nabízí celkem 9 nových singleplayer misí, které jsou navíc hratelné v tolik žádané kooperaci. Nechybí ani nové multiplayer mapy, herní módy, pár nových zbraní a tradiční vylepšení týkající se AI nepřátel i spolubojovníků a také grafiky. Pokud se chcete o změnách oproti původní hře přesvědčit na vlastní oči, máte možnost v této demoverzi.

10. 11. 2004 v 04.33 Platforma: PC Popularita: 1955 Velikost: 186.7 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron - patch v1.12

Patch v1.12 pro datadisk k populární válečné taktické 3D akci Hidden & Dangerous 2, který činí původní hru i datadisk vzájemně kompatibilní pro hraní multiplayeru. Patch dále přináší několik málo drobných změn jako je výšení účinnosti střelby z MP44 od 15% a další. V1.12 Patch readme. Notes and notice of improvements included in the patch: This patch synchronizes Hidden and Dangerous 2 with Hidden and Dangerous 2: Sabre Squadron. General: - MP44 damage increased by 15% - Dispersion of BAR increased by 7% - Hold command fixed

25. 10. 2004 v 11.58 Platforma: PC Popularita: 1666 Velikost: 22.4 MB Typ: Update

Stáhnout

Nové obrázky a in-game video z datadisku Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron

Společnost Take-Two a tvůrčí tým Illusion Softworks vydali nové obrázky a zřejmě poslední oficiální in-game video z nedávno dokončeného datadisku Sabre Squadron pro válečnou taktickou 3D akci Hidden & Dangerous 2. Atmosférické video je dlouhé 39 sekund a nabízí pohled na několik záběrů z ozbrojené infiltrace ponorkové základny. Záběry jsou doprovázeny dramatickým bubnováním, které velmi dobře ladí se záblesky výstřelů, jež osvětlují do noci zahalené lokace. Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron je povedený datadisk, který původní hru obohacuje o nové zbraně, nabízí vylepšené ovládání a hlavně 9 singleplayer misí, které jsou ovšem hratelné i kooperaci.

19. 10. 2004 v 07.45 Platforma: PC Popularita: 153 Velikost: 11.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové screeny a bojové video z datadisku H&D 2: Sabre Squadron

Společnost Take 2 a tvůrčí tým Illusion Softworks vydali další in-game video a také novou sadu obrázků z aktuálního datadisku Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron pro populární válečnou taktickou akci Hidden & Dangerous 2. Video je tentokrát dlouhé 1 minutu 7 sekund a nabízí in-game ukázky z válečných bojů v horké Africe, konkrétně v exotické pevnosti Casba. Datadisk je v současné době k dispozici v anglické verzi, přičemž verze česká se očekává již brzy. Datadisk nabízí hlavně nové zbraně a 9 nových singleplayer scénářů, které je možné hrát i v kooperaci s dalšími živými spoluhráči. Nechybí ani nové mapy pro multiplayer mód Deathmatch a úkolové mapy až pro 32 hráčů.

16. 10. 2004 v 09.01 Platforma: PC Popularita: 143 Velikost: 20.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Boj o sicilský most na videu z datadisku H&D 2: Sabre Squadron

Společnost Take 2 a tvůrčí Illusion Softworks vydali in-game video z jejich právě dokončeného a vydaného datadisku Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron. Video je dlouhé přesně 57 sekund a nabízí sestříhané záběry z dramatické bitvy o most na Sicílii. Datadisk už by mě být v současné době k dispozici na pultech obchodů v zahraničí a brzy se snad objeví i v české verzi. Datadisk nabízí 9 nových singleplayer scénářů, které je navíc možné hrát v tolik žádané kooperaci přes LAN, či internet. Dále jsou k dispozici 4 nová prostředí, znatelně vylepšená umělá inteligence nepřátel i spolubojovníků, několik nových zbraní a nové multiplayer mapy pro mód Deathmatch i mapy úkolové určené až pro 32 hráčů.

9. 10. 2004 v 11.28 Platforma: PC Popularita: 205 Velikost: 31.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout