Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Neocron 2: Beyond Dome of York pro PC

Neocron: Evolution 2.2 - promo video

Necelé dvě minuty dlouhé promo video, které na sadě záběrů přímo ze hry prezentuje nové prvky v akčním MMORPG Neocron: Evolution 2.2.

13. 3. 2007 v 14.58 Platforma: PC Popularita: 15 Velikost: 66.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Neocron 2: Beyond Dome of York

Tvůrci z německého týmu Reakktor Media splnili svůj slib a vydali zdarma dostupný titul Neocron Arcade: The N.M.E. Project, který všem příznivcům tradičních arkádových stříleček nabízí možnost nahlédnout do cyberpunkového světa MMORPG Neocron. Neocron Arcade: The N.M.E. Project je klasická arkádová střílečka se vším co k tomu patří včetně přehledného izometrického zpracování, efektních explozí, spousty zbraní a odporných nepřátel. Neocron Arcade navíc obsahuje hratelnost oživující prvky jako je například populární možnost zpomalení času. Nechybí samozřejmě spousta power-upů, zbraní a logicky i nepřátel. To vše je zpracováno ve stylové izometrické grafice, která odpovídá cyberpunkovému settingu, jež není pro hráče MMORPG Neocron žádnou novinkou. Trošku překvapivý je ovšem fakt, že Neocron Arcade: The N.M.E. Project nabízí regulérní příběh, jež v arkádových střílečkách rozhodně běžný není. Hlavním hrdinou příběhu je agent Jones, který pracuje pro organizaci CityAdmin. Právě ta jej vyšle do Pustiny, aby zde nasbíral informace o podivné kreatuře, jež se tu usídlila. Agent Jones se tedy vydává do Pustiny za splněním rozkazu a ale netuší, že už za malou chvíli bude pod vedením hráče bojovat o holý život. Další informace o Neocron Arcade: The N.M.E. Project jsou k dispozici na této stránce.

8. 12. 2005 v 11.19 Platforma: PC Popularita: 518 Velikost: 36.8 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout