Gods: Lands of Infinity- +6 Trainer

6 funkční Trainer ke hře Gods: Lands of Infinity.

3. 9. 2007 v 01.41 Platforma: PC Popularita: 80 Velikost: 0.3 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Gods: Lands of Infinity Special Edition

Hratelná demoverze slovenského RPG Gods: Lands of Infinity Special Edition, která oproti předešlým verzím dema nabízí řadu oprav a vylepšení technického charakteru.

23. 7. 2007 v 17.59 Platforma: PC Popularita: 492 Velikost: 412.8 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Gods: Lands of Infinity - demo v 1.40

Cypron vydal updatovanou verzi dema na svoje RPG ze staré školy, podle reportů hráčů prý dělalo to staré problémy. V novém domu jsou použité opravy z patche v1.40.

14. 12. 2006 v 16.35 Platforma: PC Popularita: 444 Velikost: 345.52 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Gods: Lands of Infinity - CZ patch v1.40

Patch v1.40 pro Cz verzi slovenského RPG Gods: Lands of Infinity, který vylepšuje běh hry, upravuje interface a odstraňuje několik bugů.

2. 8. 2006 v 00.00 Platforma: PC Popularita: 565 Velikost: 25.8 MB Typ: Update

Stáhnout

Gods: Land of Infinity

Nová verze dema klasického RPG GODS: Lands of Infinity od slovenského týmu Cypron Studios, která je postavena na finálním kódu hry a stejně jako první demo nabízí možnost vyzkoušet malou část hry v okolí města Slavingrad v roli dívky jménem Vivien.

2. 2. 2006 v 14.30 Platforma: PC Popularita: 540 Velikost: 311.4 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Hratelná demoverze slovenského 3D RPG GODS: Lands of Infinity

Tvůrci ze slovenského týmu Cypron Studios vydali hratelnou demoverzi jejich chystaného fantasy 3D RPG GOLDS: Lands of Infinity, které sice zatím nemá vydavatele a tudíž ani termín vydání, ale to se snad již brzy změní. Možná k tomu napomůže i tohle demo, které hráčům nabízí možnost vyzkoušet herní prvky v kůži ženské postavy jménem Vivien, jež začíná poblíž města Slavingrad. GODS: Lands of Infinity je 3D RPG situované do originálního fantasy prostředí. Hra nabídne velkou míru volnosti a tudíž i nelineární příběhovou linii se spoustou hlavních i vedlejších questů. Hráč má možnost volby z předpřipravených postav, nebo si může vytvořit postavu vlastní. Během hry na něj čeká spousta okamžiků, kdy bude nucen učinit rozhodnutí, jejichž následky si ovšem sám ponese. V průběhu hry se hráč setká s postavami, s nimiž je spojí přátelství, či jiné motivy a vytvoří tak společně partu nepřemožitelných bojovníků a bojovnic. K dispozici je celá řada zbraní, brnění i spousta artefaktů. Nechybí samozřejmě ani magie a alchymie. Hra je postavena na interně vyvinutém enginu, který zvládá zničitelný terén, realistickou vodu a softwarové stíny, podporuje vertex i pixel shadery a celou řadu dalších speciálních efektů.

28. 8. 2005 v 08.15 Platforma: PC Popularita: 203 Velikost: 277.6 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

In-game video z betaverze fantasy RPG GODS: Lands of Infinity

Na fantasy RPG GODS: Lands of Infinity pracují tvůrci z týmu Cypron Studios už několik let a jen čas od času se připomenou, aby se na hru zcela nepomělo. Naposledy tak učinili před několika dny, kdy zveřejnili nové in-game video. Nový in-game trailer pochází podle oficiální informace z betaverze, je dlouhý 2 minuty 28 sekund a nabízí pohled na rozličné části herního světa, včetně vesnice u jezera, pevnosti, magického lesa, rituálních ruin dalších. Soudě výhradně jenom ze záběrů na videu, na tom RPG GODS po stránce audiovizuálního zpracování není ani nijak hrozně ani moc dobře. Interně vyvinutý engine se rozhodně nemůže chlubit nálepkou next-gen a po pravdě v mnoha oblastech zaostává i za současným průměrem (osvětlení, objekty, animace). To všechno se dá ovšem překousnout, pokud tvůrci dokáží hře vtisknout svůj vlastní styl (stačí se podívat na všechny Warcraft produkty - stará technologie, kterou nikdo nebere na zřetel kvůli unikátnímu stylu) a hlavně atmosféru, kterou na videu velmi slušně evokuje hudba. Nezbývá než tvůrcům z týmu Cypron Studios držet pěsti ať se jim daří, ať hlavně najdou vydavatele, hru dokončí a dostane se do prodeje. Když nic jiného tak získají mnoho zkušeností, které pak zúročí při práci na dalších projektech.

13. 6. 2005 v 09.51 Platforma: PC Popularita: 58 Velikost: 43.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout