Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře The Maximus XV Abraham Strong - Space Mercenary pro PC

The Maximus XV - patch v1.03 ENG

Polský tvůrčí tým Rebelmind vydal patch v1.03 pro akční sci-fi RPG Maximus XV Abraham Strong - Space Mercenary (Space Hack, Novasphere 13), který v podstatě pouze zvyšuje stabilitu hry.

8. 3. 2005 v 09.21 Platforma: PC Popularita: 31 Velikost: 1.5 MB Typ: Update

Stáhnout

The Maximus XV - patch v1.02

Polský tým Rebelmind vydal patch v1.02 pro svoje akční sci-fi RPG Maximus XV Abraham Strong 0 Space Mercenary. Detaily ohledně toho co patch upravuje a opravuje nejsou k dispozici.

15. 1. 2005 v 11.30 Platforma: PC Popularita: 19 Velikost: 1.5 MB Typ: Update

Stáhnout

Maximus XV/Space Hack - patch v 1.01

Polský tvůrčí tým Rebelmind Studios vydal patch v 1.01 pro jejich akční sci-fi RPG The Maximus XV Abraham Strong - Space Mercenary, známé také pod názvem Space Hack. Patch opravuje několik menších problémů a přináší pár úprav. Jde například o zesvětleních tmavých částí mapy o 40 procent, odstranění menších problémů s grafikou a označením stejných dveří na mapě a další.

30. 11. 2004 v 16.10 Platforma: PC Popularita: 37 Velikost: 1.5 MB Typ: Update

Stáhnout

Druhé in-game video z akčního RPG The Maximus XV Abraham Strong

Společnost Excalibur Publishing a polský tvůrčí tým Rebelmind vydali druhé in-game video z jejich akčního sci-fi 3D RPG s šíleným názvem The Maximus XV Abraham Strong - Space Mercenary, které bude stejně většina příznivců tohoto žánru znát pod daleko lepším jménem Space Hack. Video je dlouhé 2 minuty 34 sekund a nabízí zejména ukázky přímo ze hry, respektive z první mise na první planetě. Na začátku však nechybí ani krátký filmeček komentovaný hlavním hrdinou, který vypráví o tom, jak se vlastně Abraham Strong do této nezáviděníhodné situace dostal. Abraham je bývalý člen speciální jednotky, který ovšem několik posledních let trávil jako vězeň na lodi jménem Maximus XV. Jednoho dne však byla tato vesmírná bárka vtažena neznámou silou na povrch planety totálně přeplněné řadou odporných alienů. Část posádky byla tímto zeleným vesmírným hnusem ihned zajata. A právě jejich záchrana je hlavní náplní několika prvních misí, které si můžete prohlédnout v tomto videu, nebo sami vyzkoušet v hratelné demoverzi.

21. 10. 2004 v 11.20 Platforma: PC Popularita: 11 Velikost: 28.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Sledujte in-game video z akčního sci-fi RPG The Maximus XV (Space Hack)

Společnost Excalibur Publishing a tvůrčí tým Rebelmind vydali krom hratelné demoverze také in-game video z jejich vesmírného akčního RPG The Maximus XV Abraham Strong - Space Mercenary, které však bude znát pod dřívějším (a mnohem lepším) názvem Space Hack. Video je dlouhé přesně 3 minuty 10 sekund a nabízí záběry úvodní části hry, kterou je možné poznat na vlastní kůži i ve výše zmíněné demoverzi. Video představuje nejenom průběh soubojů, ale také navigaci v inventáři, interakci s detailně zpracovaným prostředím a kompletně nadabovanou komunikaci s několika přátelskými postavami.

17. 10. 2004 v 09.50 Platforma: PC Popularita: 15 Velikost: 34.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Vyzkoušejte demo akčního RPG The Maximus XV Abraham Strong - Space Mercenary (dříve Space Hack)

Společnost Excalibur Publishing oznámila uzavření dohody o vydání anglické verze akčního sci-fi RPG Maximus XV Abraham Strong - Space Mercenary od polského týmu Rebelmind. Nejedná se však o žádný nový titul, který z nenadání spadl z nebes. Ve skutečnosti jde o přejmenované akční RPG Space Hack, které se pod výše uvedeným novým názvem objeví na pultech obchodů již 22. října. Čekání na vydání si zatím můžete krátit prohlídkou nových obrázků, nebo spíše hraním této demoverze. Jedná se o demoverzi anglickou, která milovníkům akčních RPG nabízí možnost vyzkoušet první část hry na planetě zamořené alieny. Úkolem hráče v demoverzi je sebrat základní zbraně a najít své přátele dříve, než padnou do spárů právě oněch odporných kreatur se zelenou krví.

15. 10. 2004 v 13.55 Platforma: PC Popularita: 118 Velikost: 107.9 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout