Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře FlatOut pro PC

FlatOut - +1 Trainer (2)

2 funkční trainer pro verzi hry 1.0 a 1.1 

9. 2. 2008 v 13.39 Platforma: PC Popularita: 605 Velikost: 2.17 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

FlatOut - SaveEditor

SaveEditor - peníze, auto, pohlaví, řízení, tratě, tuning....

6. 2. 2006 v 00.23 Platforma: PC Popularita: 718 Velikost: 0.17 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

FlatOut - Unlocker

Save ze hry - zpřístupněny všechny tratě, auta, díly, ligy a 1069432896 $

6. 2. 2006 v 00.21 Platforma: PC Popularita: 836 Velikost: 0 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

FlatOut - +3 Trainer for 1.1

3 Funkční trainer - různé nitro. Pro verzi 1.1

6. 2. 2006 v 00.20 Platforma: PC Popularita: 235 Velikost: 0.07 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

FlatOut - +1 Trainer for 1.1

1 Funkční trainer - Nitro. Pro verzi 1.1

6. 2. 2006 v 00.18 Platforma: PC Popularita: 173 Velikost: 0.07 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

FlatOut NET v1.3

Možnost multiplayerových hrátek přes internet bohužel v originální hře oproti xboxové nebyla možná a tak si k ní dopomohla hráčská komunita. Jde o velmi jednoduchý program s možností buď vytvoření vlastní hry, nebo připojení se k již existující. Je třeba si ovšem stále hlídat oficiální stránku s případnými novějšími verzemi, protože verze předešlé nebudou správně fungovat. Tato utilita byla otestována na originální české verzi hry (viz. přiložené obrázky).

29. 1. 2005 v 19.12 Platforma: PC Popularita: 1607 Velikost: 0.5 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

FlatOut - Modifikace - FlatOut ME

Maxi balík s instalací, která prakticky vše udělá za vás. Upravuje fyziku ještě blíže k realitě, obměňuje textury, efekty, ale také váhu aut a většiny objektů. Finský fanda, tvůrce tohoto módu navíc přidal do hry také nové kamery a dokonce i FlatOutNet pro internetové hraní, nebo AutoUpdater. Po aplikování módu ovšem počítejte s tím, že ať už máte hru nainstalovanou v jakémkoliv jazyce, přemění se na anglický.

23. 1. 2005 v 17.20 Platforma: PC Popularita: 3017 Velikost: 355.8 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

FlatOut - Modifikace - Nové hlasy

Mění 7 různých zvuků při pádech ať už mužského, či ženského řidiče z vozidla. Ke správné aplikaci módu je zapotřebí „bfs-Exporter“.

23. 1. 2005 v 09.41 Platforma: PC Popularita: 325 Velikost: 0.7 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

FlatOut - Modifikace - Nové kamery vFinal

Původní vcelku skromnou nabídku rozšíří hned na devět zcela nových záběrů. I když ne všechny nové kamery se dají využít pro co nejlepší jízdu, pohled přímo z kokpitu jistě potěší. Ke správné aplikaci módu je zapotřebí „bfs-Exporter“.

23. 1. 2005 v 09.40 Platforma: PC Popularita: 518 Velikost: 0 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

FlatOut - Modifikace - Editační pomocník - bfs-Exporter

Životně důležitá věcička pro rozchození některých módů, která umí rozbalit soubory s příponou „bfs“ do adresářů, ve kterých pak lze měnit jednotlivé věci. Aby hra posléze vzala pozměněné soubory v potaz a nenahrávala data stále z bsf archivů, je nutné ještě zabránit nalezení souboru filesystem.ini - nezapomeňte ho proto smazat nebo alespoň přejmenovat. Mimochodem, kdo by měl zájem o SoundTrack ze hry, i ten v adresářích naleznete (pod složkou „music“) v „ogg“ formátu. Počítejte s tím, že se hra následně zvětší přibližně o 1,5 GB.
Kdo by měl problémy, zde je postup: oba soubory (bfsunpack.exe + zlib1.dll) nahrajte do adresáře se hrou a spouštěcí soubor „bfsunpack.exe“ pak následně spusťte s parametrem „common1.bfs“ a poté „common1.bfs“ – tím získáte vytoužené podadresáře z veškerými soubory hry.

23. 1. 2005 v 09.38 Platforma: PC Popularita: 1555 Velikost: 0.1 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

FlatOut - hratelná demoverze - Utilita

Tento hackerský kousek ačkoliv přímo neodemyká některou z dalších kaskadérských disciplín, umožňuje při skoku vysokém přejet práh vyznačený pro tuto disciplínu a podívat se tak na zoubek okolním stavbám. Tento malý podvůdek se aktivuje po aplikování utility klávesou F1 ve hře, detailnější informace naleznete pak v přiloženém readme.

23. 1. 2005 v 09.27 Platforma: PC Popularita: 256 Velikost: 0 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

FlatOut - hratelná demoverze v1.1

Společnost Empire Interactive a tvůrčí tým Bugbear vydali novou verzi hratelného dema akčních závodů FlatOut. Jde o demo v1.1, které obsahuje "pouze" všechna vylepšení, jež přinesl patch v1.1. Po stránce obsahové se však oproti původní demoverzi nic nezměnilo. K dispozici tak je jedno vozidlo Speedevil a stejné 3 tratě, každá pro v jiném herním módu. Jde o tratě a módy Finchley Forest (mód Challenge), Fairgrass Grounds (mód Cup), Grand Slam Stadium (mód High Jump).

18. 1. 2005 v 11.17 Platforma: PC Popularita: 2852 Velikost: 175.2 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

FlatOut - patch v1.1

Tvůrčí tým BugBear splnil poněkud se zpožděním slib a vydal patch v1.1 pro jinak výborné akční závody FlatOut, které vydala společnost Empire Interactive. Patch do hry přidává možnost zahrát si multiplayer Destruction derby, přidává do menu hry možnost vypnout, či zapnout Ragdoll fyziku v singleplayeru, omezuje hru v multiplayeru pouze na 2 hráče pokud je nainstalován program NetLimiter, odstraňuje problém s nefunkční podporou 5.1 zvuku na některých sestavách, řeší problém s padáním hry na systémech s grafickou kartou Nvidia a nainstalovaným ovladačem v66.93 - 67.03, odstraňuje problém s odpojením při návratu do multiplayer lobby ze hry, upravuje problémy s neměnnou pozicí plamenů šlehajících z motoru, řeší problémy s Force Feedbackem a další. Instalace patche je jednoduchá. Všechny soubory z archivu nakopírujte do adresáře, kde máte nainstalovanou hru a potvrďte přepsání starých souborů. To install the patch: Copy the Flatout.exe, patch.bfs and patch.ini files to the root of the install folder (by default this is c:program filesempire interactiveflatout) and run the game. The following items have been fixed or improved: Fix for the nVidia 66.93 drivers. The game no longer crashes when a race is started. The game has also been tested up to the 67.03 drivers with no problems found. Engine fire burns aligned to the car's coordinates, e.g. when the car is upside down, flames go down. Tuning menu: BHP meter and colors randomly switch when changing profile. Flip back and forth to statistics screen and the BHP grows bug. Force feedback slows game in some cases. 5.1 sound support is not working on some setups. Disconnects when returning to the lobby in multiplayer games. When the game briefly minimizes before starting a multiplayer game, sometimes gives a blue screen (this is quite rare, but it does happen sometimes) Only 2 players can play if NetLimiter is installed. Bug with public ip detection, if the commandline network options are used. Enabled a switch to allow the player to turn off ragdoll in single player (located in the Options Menu). Enabled multiplayer destruction derby.

11. 12. 2004 v 11.31 Platforma: PC Popularita: 3930 Velikost: 4 MB Typ: Update

Stáhnout

Vyzkoušejte hratelnou demoverzi skvělé závodní hry FlatOut

Společnost Empire Interactive a finský tvůrčí tým BugBear Entertainment vydali hratelnou demoverzi jejich právě dokončené a vydané závodní hry FlatOut. Demo obsahuje vozidlo Speedevil a tři tratě, přičemž každá z nich nabízí možnost vyzkoušet jiný herní mód. Konkrétně jde o tratě a módy - Finchley Forest (mód Challenge), Fairgrass Grounds (mód Cup) a Grand Slam Stadium (mód High Jump). FlatOut jsou akční závody, které nabízí možnost soupeřit v jednom z 16 vozidel na více než 45 tratích, které jsou situovány do 5 odlišných prostředí. Všech 16 vozidel je možné upravovat po stránce vzhledu i výkonu, aby plně odpovídaly požadavkům každého hráče a hlavně, aby byly konkurenceschopné v porovnání s nebezpečnými soupeři. FlatOut vyniká nejenom grafickým zpracováním vozidel i zajímavým designem tratí se spoustou interaktivních objektů, ale také adrenalinovým rockovým hudebním doprovodem, spoustou miniher a podařeným využitím reálného fyzikální modelu. Ten se stará o možnost zničit při závodě řadu objektů okolo i na trati a změnit tím podmínky samotného závodu. Velkou roli hraje možnost vymrštit řidiče z kabiny, což tvůrci využili hlavně při výše zmiňovaných minihrách. Model chování vozidla je vcelku realistický, ale ovládání je vpravdě arkádové a hra je díky tomu přístupná širokému spektru hráčů. Je tedy velká šance, že si tuto demoverzi užijí všichni a ne pouze skalní fanoušci závodních titulů.

3. 11. 2004 v 20.00 Platforma: PC Popularita: 1079 Velikost: 175.2 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Presentace rag-doll efektu na videu z akčních závodů FlatOut

Finský tvůrčí tým BugBear Interactive a společnost Empire Interactive vydali 1 minutu dlouhé video z připravovaných akčních závodů FlatOut. Video se soustřeďuje na presentaci rag-doll efektů aplikovaných na postavu řidiče, který může ve FlatOut během bouračky z vozidla vypadnout a efektně se rozplácnout o nejbližší objekt. Hra ve skutečnosti nabízí i řadu herních módů, kde hraje vymrštění řidiče z vozidla důležitou roli. Některé z nich jsou představeny právě v tomto videu. Jde například o jakousi formu kuželek, kde řidič hráčova vozidla funguje jako neřízená koule. Podobných netradičních herních módů nabídne hra spoustu. Jádro hry však samozřejmě tvoří klasické závodyve více než 16 vylepšovatelných vozidlech na tratích v různých lokacích, které jsou plné zničitelných objektů. Hra by se na pultech obchodů měla objevit již tento listopad.

14. 10. 2004 v 10.35 Platforma: PC Popularita: 140 Velikost: 30.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout