Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře MotoGP: Ultimate Racing Technology 3 pro PC

MotoGP: Ultimate Racing Technology 3 - +6 Trainer

6 funkční trainer 

22. 3. 2008 v 16.46 Platforma: PC Popularita: 64 Velikost: 0.06 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Efektní promo video z MotoGP: Ultimate Racing Technology 3

Zhruba za dva týdny vyjde třetí díl v populární sérii MotoGP od týmu Climax, který podle hodnocení několika magazínů patří k nejlepším závodním titulům (na Xboxu) vůbec. Zda je to pravda se hráči sami brzy přesvědčí. Zatím je k dispozici nové video. Třetí oficiální in-game video nabízí za doprovodu tvrdé rockové hudby sestřih atraktivních záběrů z různých situací, k nimž během závodu silných motocyklů třídy MotoGP běžně dochází. K vidění jsou kromě poklidné jízdy i krkolomné manévry a parádičky, ale také několik, na první pohled hrozivých, pádů. MotoGP: Ultimate Racing Technology 3 navazuje na tradici předchozích dílů a opět jde o produkt kombinující prvky arkády a simulace, které si hráči budou moci vychutnat při jízdě na licencovaných strojích po skutečných závodních tratích. Kromě světového šampionátu všech tří výkonnostních tříd přinese třetí díl navíc možnost prohánět se ve speciálně upravených strojích po dalších 16 tratích situovaných do volné krajiny a měst i vesnic, přičemž i tyto tratě jsou vytvořeny dle skutečných předloh. Hru je už nyní možné pohodlně předobjednat na této stránce, aby došla hned jak se objeví v obchodech.

19. 8. 2005 v 15.19 Platforma: PC Popularita: 175 Velikost: 26.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Hratelné demo závodní simulace MotoGP: Ultimate Racing Technology 3

Britská společnost Climax vydala bez předchozího oznámení hratelnou demoverzi motocyklové simulace MotoGP: Ultimate Racing Technology 3, která se na PC, PS2 a Xboxu objeví letos v září. Demoverze nabízí možnost vyzkoušet závodění ve dvou třídách, na dvou tratích, ve dvou single a několika multiplayer módech. Abychom byli konkrétní tak je k dispozici trať Le Mans, na němž mohou hráči závodit ve třídě Grand Prix a dále noční trať v Tokiu, na kterém se závodí ve třídě Extreme. Co se singleplayer módů týče, tak jsou k dispozici Quick Race a Time Trial a nechybí samozřejmě ani možnost vyzkoušet několik klasických multiplayer módů. MotoGP: Ultimate Racing Technology 3 navazuje na tradici předchozích dílů a opět jde o produkt kombinující prvky arkády a simulace, které si hráči budou moci vychutnat při jízdě na licencovaných strojích po skutečných závodních tratích. Kromě světového šampionátu všech tří výkonnostních tříd přinese třetí díl navíc možnost prohánět se ve speciálně upravených strojích po dalších 16 tratích situovaných do volné krajiny a měst i vesnic, přičemž i tyto tratě jsou vytvořeny dle skutečných předloh.

22. 7. 2005 v 08.01 Platforma: PC Popularita: 4442 Velikost: 158.7 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

MotoGP: Ultimate Racing Technology 3 - E3 2005 video

Minutu a půl dlouhé video plné efektních záběrů z různých kamer na závody na okruzích i na tratích ve městech, které budou ve hře také k dispozici. A to vůbec poprvé v celé sérii

23. 5. 2005 v 15.02 Platforma: PC Popularita: 122 Velikost: 17.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Druhé oficiální video z MotoGP: Ultimate Racing Technology 3

Britská spol. Climax vydala zbrusu nové video z připravované akční motocyklové simulace MotoGP: Ultimate Racing Technology 3, která snad naváže na úspěch obou předchozích dílů a nabídne tak milovníků dvou rychlých kol spoustu hodin skvělé zábavy. Video je dlouhé 1 minutu 31 sekund a za doprovodu rockové hudby co má drive nabízí sestřih adrenalinem protknutých záběrů přímo ze závodů na různých okruzích i ze závodních kláních v módu Extreme, jež se konají na obyčejných silnicích. MotoGP: Ultimate Racing Technology 3 samozřejmě nabídne všech 16 světově známých závodních kruhů včetně okruhu brněnského, 24 skutečných jezdců s jejich jmény, motocykly i statistikami, nové herní módy a podporu online hraní až pro 16 hráčů.

23. 3. 2005 v 17.35 Platforma: PC Popularita: 57 Velikost: 14 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nebezpečně rychlé video z MotoGP: Ultimate Racing Technology 3

Bylo jen otázkou času, kdy se po prvních konkrétních informacích a obrázcích objeví i video z chystané závodní hry MotoGP: Ultimate Racing Technology 3. Video je tu a nabízí všem zájemcům možnost zhlédnout slibované prvky na vlastní oči. Video je dlouhé 1 minutu 5 sekund a bohužel je bez zvuku. Znamená to, že je nutné oželet burácení silných motorů i husí kůži nahánějící zvuky při havárii, která je na videu rovněž k dispozici. Video je poskládáno z celé sady krátkých efektních záběrů na motocykly projíždějící buď na jednom z okruhů mistrovství světa, nebo na některé z 16 tratí situovaných do měst a krajiny. Video jen jemně naznačuje, že rychlost (či alespoň pocit obrovské rychlosti pro hráče) je prvek, kterého se tvůrci nevzdali ani ve třetím díle. Spíše naopak. Na tratích ve městech, kde je možné jezdit i se silnějšími motocykly než v mistrovství světa, je pocit rychlosti ještě větší. Přesvědčit se však musí každý sám v tomto videu.

29. 1. 2005 v 09.32 Platforma: PC Popularita: 159 Velikost: 5.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout