Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře World Racing 2 pro PC

World Racing 2

Třetí hratelná demoverze závodní simulace World Racing 2, která nabízí možnost závodění na německém okruhu Hockenheim ve dvou módech a vozidlech třídy Roadster a Cup/R cars.

 

9. 1. 2006 v 17.10 Platforma: PC Popularita: 16261 Velikost: 62.4 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Dva vozy značky Škoda v nové demoverzi závodního titulu World Racing 2

Pro fanoušky závodních her je nyní k dispozici druhá demoverze titulu World Racing 2 od týmu Synetic. Nové demo je speciálně určeno všem příznivcům značky Škoda, jelikož nabízí možnost vyzkoušet závodění za volantem vozů Octavia RS a Octavia RACE. S výše uvedenými vozy si zájemci mohou vyzkoušet jízdu na stejné trati, jaká byla k dispozici už v demoverzi první. Jedná se o trať situovanou do slunné Itálie, kde na hráče čekají silnice plné zatáček, náročných městských pasáží, ale i poklidných průjezdů detailně zpracovanou virtuální krajinou. World Racing 2 je závodní titul pro PC i konzole, který hráčům nabízí možnost závodit prakticky ve všech současných i historických modelech značky Volkswagen a v řadě dalších vozidel dalších 15 značek. Co se modelu řízení týče, je titul World Racing 2 spíše akčnější záležitostí, což hru zpřístupňuje široké veřejnosti. Závody probíhají na zajímavých tratích po celém světě, které jsou z větší části vytvořeny dle skutečných lokací. K dispozici jsou jak samostatné závody, tak i delší scénáře. Nechybí však ani multiplayer a hlavní herní mód složený z celé řady misí s různými úkoly.

18. 11. 2005 v 17.30 Platforma: PC Popularita: 7829 Velikost: 86.4 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Stahujte první demoverzi závodního titulu World Racing 2

Tvůrci z týmu Synetic splnili slib a u příležitosti konání speciální promo akce ve spolupráci s automobilkou Volkswagen vydali hratelnou demoverzi závodního titulu World Racing 2, jež se v obchodech objeví už za několik dní. Demoverze obsahuje italský scénář, na jehož tratích si hráči mohou vyzkoušet své řidičské umění za volantem vozidel Golf GTI, Race Touareg a Golf R32. World Racing 2 je závodní titul pro PC i konzole, který hráčům nabídne možnost závodit prakticky ve všech současných i historických modelech značky Volkswagen a v řadě dalších vozidel dalších 15 značek. World Racing 2 jsou arkádové závody s nepříliš realistickým, ale zábavným modelem řízení, který hru zpřístupní opravdu široké veřejnosti. Závodit se bude na zajímavých tratích po celém světě, které jsou z větší části vytvořeny dle skutečných lokací. K dispozici budou jak samostatné závody, tak i delší scénáře. Chybět však nebude ani multiplayer a hlavní herní mód složený z celé řady misí s různými úkoly.

22. 9. 2005 v 11.20 Platforma: PC Popularita: 2629 Velikost: 90.7 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Informace o obsahu a E3 2005 video ze závodního titulu World Racing 2

Závodní titul World Racing 2 se podle dostupných informací o obsahu jeví jako ultimátní volba pro všechny příznivce simulací i arkádových závodních her. E3 2005 video navíc ukazuje, že WR2 kromě jiného nabídne i atraktivní technické zpracování. Trailer nabízí celkem 3 minuty 55 sekund záběrů na vozidla účastnící se závodů na celé řadě odlišných tratí. Video dokazuje, že si tvůrci vyhráli s modely všech více než 60 vozidel 16 značek a značnou pozornost evidentně věnovali i zpracování herního světa. World Racing 2 údajně nabídne více než 160 tratí v 6 obrovských volně průjezdných lokacích, komplexní singleplayer kariérní mód, nechybí podpora multiplayeru a navíc je v každé z lokací k dispozici scénář skládající se z velkého množství úkolů. Co se obsahy týče, tak si rozhodně nebude nač ztěžovat. Navíc hra disponuje možností nastavit si míru simulace od úplné arkády až po maximální simulaci, kdy se budou všechny vozidla chovat stejně jako ve skutečnosti. Nechybí samozřejmě ani model poškození, který se projeví jak na vzhledu, tak jízdních vlastnostech všech vozidel, mezi nimiž nechybí ani vozy značky Škoda. A to vždy potěší.

24. 5. 2005 v 13.39 Platforma: PC Popularita: 243 Velikost: 44.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové in-game video z multiplatformových závodů World Racing 2

Společnost TDK Mediactive a tvůrci z týmu Synetic vydali poměrně dlouhé a se značnou dávkou stylu sestavené, promo video z chystané závodní hry World Racing 2. Na řadě detailních záběrů se přitom objevuje i Škoda Fabia. Video je dlouhé 3 minuty 47 sekund a je doprovázeno mírně uspávací hudbou, jejíž efekt naštěstí tlumí atraktivita samotných záběrů. Na nich se velmi zblízka představuje spousta do detailu vymodelovaných vozidel, která se prohánějí po řadě odlišných tratí. Nechybí ani záběry z bouraček, které odhalují ve hře přítomný model poškození a leccos prozrazují i o implementaci arkádového fyzikálního modelu. I přesto by se mělo každé z vozidel řídit jinak, tak jako ve skutečnosti, což je zásluha individuálního modelu řízení každého z vozů.

7. 4. 2005 v 16.37 Platforma: PC Popularita: 302 Velikost: 56.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Závodní titul World Racing 2 se blíže představuje skrze první video

Společnost TDK Mediactive a tvůrčí tým Synetic dnes vydali první video ze své chystané závodní hry World Racing 2, která bude obsahovat v převážné většině vozidla německé značky Volkswagen. Video je dlouhé 1 minutu 4 sekundy a nabízí velmi rychlý sled krátkých záběrů z celé řady vzhledově odlišných tratí, kde se představují různé modely automobilů právě značky Volkswagen. Podle tvůrců by mělo video potenciálním zájemcům, nebo fanouškům prvního dílu nabídnou první pohled na vylepšený povrchový 3D engine, díky němuž jsou tratě i jejich okolí mnohem detailnější a také interaktivnější. Znamená to, že bude možné objekty na a vedle trati rozrážet, zbourat, rozbít atd. Většina záběrů je však tak krátká, že je z toho ve výsledku spíše jenom efektní koláž, než názorné video.

23. 12. 2004 v 19.06 Platforma: PC Popularita: 297 Velikost: 19.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout