Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Pro Rugby Manager 2 pro PC

Pro Rugby Manager 2 - patch v1.11

Patch v1.11 pro sportovní simulaci Pro Rugby Manager 2. Informace o obsahu patche však nejsou k dispozici.

11. 3. 2006 v 12.01 Platforma: PC Popularita: 90 Velikost: 29.3 MB Typ: Update

Stáhnout

Pro Rugby Manager 2 - patch v1.09

Společnost Digital Jesters vydala patch v 1.09 pro sportovní simulaci Pro Rugby Manager 2, který do hry přidává přehrávač MP3 souborů, opravuje chyby menšího významu,které se týkají zápasů, multiplayeru i manažerské části. Changes in v1.09: - correction of 1kb saves - correction of bug in competition page - correction of bug of the 31 December of 2011 - correction of bug in multi after a replacement during a lineout - it increases the effects of wounds in 3D matches - it includes the external Database Editor - it includes the mp3 player (put your mp3 files in DataSonsMusic directory) - it contains a function to add new photos in the game: . Put the new photos in 128*128 TIFF format or DDS format in the Data/GUI/singles/portraits directory. Photos must be named Firstname_Name.tif or Firstname_Name.dds . Run the game, do in the Editor and load the database. . Then clik on Update all player photos . Save . All the palyers you added the photos are now in the game - it authorizes the installation of previous patches - it is compatible with patch 1.06 databases and savegames Multiplayer: - Can play tournaments on the Gamecenter Match: - Crash when switching players before a lienout corrected - Text drawing corrected when raining - Acceleration animation added - Less yellow cards - Alt + Tab correction - Drop tactic corrected in 2D mode and IA Mode Management: - Less wounds - Very youngs not visible - World classification menu added - Better transfert amounts - Save compatible from version 1.00 to 1.06 - Automatic Roster improved

21. 4. 2005 v 13.19 Platforma: PC Popularita: 45 Velikost: 47.4 MB Typ: Update

Stáhnout

Multiplayer demo sportovní simulace Pro Rugby Manager 2

Společnost Digital Jesters a tvůrčí tým Cyanide Studio vydali novou hratelnou demoverzi sportovní simulace pro Rugby Manager 2. Nové demo nabízí především možnost vyzkoušet multiplayer přes LAN, či internet, ale nepostrádá ani singleplayer část. Nová demoverze obsahuje přátelský zápas mezi týmy Northampton Saints a Toulouse, který příznivci rugby mohou absolvovat jak v singleplayeru proti CPU, tak v multiplayeru proti živému protihráči, buď přes internet, nebo na lokální síti (LAN). Jinak hra samotná už je na trhu (ne ovšem v ČR) k dispozici od poloviny února. Pokud se někomu bude demoverze zamlouvat natolik, že dostane chuť na plnou verzi, nemusí na nic čekat a může si ji hned ze zahraničí objednat.

21. 3. 2005 v 17.41 Platforma: PC Popularita: 163 Velikost: 195.7 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Vyzkoušejte demoverzi sportovní simulace Pro Rugby Manager 2

Společnost Digital Jesters vydala hratelnou demoverzi simulace Pro Rugby Manager 2 od francouzského týmu Cyanide, která všem příznivcům rugby (i v ČR je jich dost!) nabízí možnost vyzkoušet co je čeká ve hře samotné. Přiměřeně velká demoverze nabízí možnost vést od začátku Zurich ligy tým Gloucester po dobu 1 měsíce herního času a hrát s ním na dvou stadionech - v domácím prostředí stadiónu v Gloucesteru a na stadiónu týmu London Wasps. Hra samotná by se na pultech obchodů po celé Evropě měla objevit už za pár dní, konkrétně 15. února. Demo je tak ideální příležitostí omrknout co titul nabízí a poté jej případně koupit.

8. 2. 2005 v 20.24 Platforma: PC Popularita: 200 Velikost: 197.3 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Rekonstrukce zápasu Anglie vs Wales na videu z Pro Rugby Manager 2

Společnost Digital Jesters slavila s titulem Pro Rugby Manager v mnoha zemích EU velké úspěchy. Proto už 25. února vyjde druhý díl Pro Rugby Manager 2, z něhož vám nabízíme in-game video rekonstruující nedávný match mezi Anglií a Walesem. Video je dlouhé 1 minutu 59 sekund a nabízí výhradně obrázky přímo ze hry. Video je střiženo jako shot do sportovních novin se spoustou efektních záběrů z různých kamer na hráče Anglie a Walesu při pokládání míče za čáru, nebo při povedených kopech. Video je doprovázeno i překvapivě přesným komentářem. Jsme zvědaví zda-li bude podobný i ve hře samotné, nebo jde pouze o umný sestřih. Sázíme spíše na druhou variantu.

7. 2. 2005 v 18.20 Platforma: PC Popularita: 31 Velikost: 29.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

První in-game video ze sportovní simulace Pro Rugby Manager 2

Společnost Digital Jesters vydala první videoukázku z chystané sportovní simulace Pro Rugby Manager 2. Ta se na trhu objeví už v únoru a pro fandy rugby představuje jednu z mála šancí jak svůj sport mohou provozovat virtuálně. Video je dlouhé 1 minutu 30 sekund a nabízí hlavně kombinované záběry ze hry a ze skutečného zápasu. Má to zřejmě dokumentovat, jak blízko je virtuální zpracování rugby v Pro Rugby Manager 2 skutečnosti. Záběry ze hry jsou doprovázeny poněkud generickým komentářem ve francouzštině a čas od času se objeví i záběry na práci s menu, která obsahují (pro člověka, který rugby nezná a neprovozuje) spoustu naprosto nesrozumitelných údajů, čísel a obrázků. Fanoušci rugby však jistě vědí o co jde a právě jim je proto tohle video určeno.

31. 1. 2005 v 13.35 Platforma: PC Popularita: 19 Velikost: 28.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout