Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Axis & Allies pro PC

Axis & Allies - Save

Save ze hry pro zpřístupnění všech kampaní 

12. 4. 2007 v 18.10 Platforma: PC Popularita: 10 Velikost: 0.01 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Poslední oficiální video z válečné 3D realtime strategie Axis & Allies

Patří-li válečné strategie k vašim oblíbeným žánrům, měli byste věnovat pozornost právě vydanému titulu Axis & Allies od týmu TimeGate Studios a společnosti ATARI. První recenze tohoto titulu jsou sice poněkud rozporuplné, ale to se časem vyjasní. My vám po vyzkoušení plné verze můžeme Axis & Allies jenom doporučit. Do vydání hry u nás v ČR však ještě nějaký ten pátek zbývá a tak si čekání můžete zkrátit buď prostřednictvím demoverze, nebo tohoto traileru. Video je dlouhé 2 minuty 1 sekundu a jmenuje se The Authentic WWII Experience. Již název napovídá, čím se video zabývá. Představuje prvky hry, které zcela, nebo alespoň částečně odpovídají skutečnosti. Video je opět doprovázeno komentářem tvůrců hry, kteří vysvětlují proč se vydali cestou částečného realismu a jaký vliv to má na hratelnost. Řeči jsou ovšem řeči a není nadto si všechno pěkně prohlédnout na vlastní oči. A právě to vám umožní tohle video.

4. 11. 2004 v 13.40 Platforma: PC Popularita: 57 Velikost: 39.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové promo video z právě vydané válečné strategie Axis & Allies

Souběžně s uvedením válečné strategie Axis & Allies na pulty obchodů, vydal tvůrčí tým TimeGate Studios a společnost ATARI nové video ze série, v níž designéři hry představovali ty nejdůležitější prvky hry. Video se jmenuje The Battle Begins, je dlouhé 2 minuty 38 sekund a nabízí ukázky z renderovaných filmečků, záběry ze skutečných historických filmů a také ukázky z odlišných částí hry, převážně z bitev, kde se to jen hemží visuálními i zvukovými efekty. Celé video je doprovázeno dramatickou orchestrální hudbou a komentářem tvůrců, kteří vysvětlují proč je podle nich Axis & Allies kvalitní strategie. Na internetu už se také objevily první recenze s dosti odlišným hodnocením i názory. Zatímco na GameSpotu hra obdržela pouze 60%, na IGN byla zase oceněna krásným hodnocením 84%. Zajímavé je například vnímání kvality AI. Zatímco recenzent na GameSpotu si na AI ztěžuje, tak na recenzent na IGN zase AI vychvaluje.

3. 11. 2004 v 12.20 Platforma: PC Popularita: 54 Velikost: 36.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nenechte si ujít třetí making of video z válečné 3D RTS Axis & Allies

Tvůrčí tým TimeGate Studios a společnost ATARI vydali již třetí making of video z válečné 3D realtime strategie Axis & Allies. Video je tentokrát dlouhé 3 minuty 8 sekund a nabízí záběry z různých částí hry prokládané komentářem několika tvůrců z týmu TimeGate Studios, kteří se zmiňují o neskriptované a učící se umělé inteligenci, částečně osvětlují ty nejdůležitější prvky, které hra nabízí a obecně svůj titul vychvalují. I podle nedávno vydané demoverze však mají co vychvalovat. Se všemi prvky a herními módy, skvělým technickým zpracováním, relativně jasným ovládáním a výbornou hratelností je Axis & Allies jednou z jasně nejlepších realtime strategií za poslední roky. A to nejenom v žánru RTS válečných. Přesvědčit se o tom budete moci již velmi brzy, poněvadž se hra v průběhu několika málo týdnů objeví na pultech obchodů. Zatím omrkněte tohle nové video.

19. 10. 2004 v 09.40 Platforma: PC Popularita: 10 Velikost: 42.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Válečná strategie Axis & Allies je GOLD, sledujte nové promo video

Společnost ATARI oznámila, že očekávaná válečné strategie Axis & Allies je již několik dní Gold a v současnosti probíhá proces lisování CD, které se již brzy (2. listopad) objeví na pultech obchodů. Ještě stále také probíhá předobjednávkový program. Pokud si hráči hru předobjednají u některého z vybraných prodejců (Electronic Boutique, Gamestop), obdrží ke hře zdarma jeden ze dvou exkluzivních scénářů. Jde o scénář týkající se Německé invaze do Ruska v roce 1941 a scénář německého obsazení Dunkirku. Tento program probíhá až do 2. listopadu, kdy by se hra měla objevit na pultech obchodů. Společně s oznámením o tom, že je hra GOLD bylo vydáno i druhé promo video dlouhé 2 minuty 49 sekund. Video obsahuje kombinací záběrů přímo ze hry a záběrů z perfektně provedených renderovaných animací. Nechybí ani krátké komentáře tvůrců, zamřené na fakt, že hra nabízí možnost změnit (virtuálně) samotný průběh a výsledek války.

9. 10. 2004 v 11.10 Platforma: PC Popularita: 49 Velikost: 38.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Vyzkoušejte hratelnou demoverzi slibné válečné RTS Axis & Allies

Není to tak dlouho, co brand manager společnosti ATARI Ryan Wener slíbil komunitě fanoušků válečných realtime strategií hratelnou demoverzi jedné z nejočekávanějších her výše jmenovaného žánru - Axis & Allies od týmu TimeGate Studios. A světě div se, slib byl dodržen a fandové válečných RTS si tak právě nyní mohou výše uvedenou hratelnou demoverzi strategie Axis & Allies stáhnout. Demo obsahuje dvě tutoriálové mise, která hráče naučí všechny základní principy hry a ovládání. Dále je k dispozici jedna singleplayer mise nazvaná Bitva o Stalingrad a nechybí ani generátor map určený pro hraní náhodné mapy ve skirmish módu o samotě proti botům, nebo v multiplayeru přes LAN, či internet až proti třem dalším živým hráčům.

5. 10. 2004 v 22.36 Platforma: PC Popularita: 614 Velikost: 288 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Nová homepage, screeny a video z válečné 3D RTS Axis & Allies

Společnost ATARI a tvůrčí tým TimeGate Studios spustili novou oficiální stránku válečné strategie Axis & Allies. Zároveň uvolnili sadu nových screenshotů a promo video. Nová oficiální homepage je vytvořená ve Flashi a k tomu abyste se na ni dostali, nesmíte mít zakázáno samovolné otevíráni nových oken ve vašem browseru. Homepage kromě obrázků a videoukázek nabízí informace o hře, detailní informace o jednotkách i zbraních a nechybí ani odkaz na fórum. Výše zmiňované nové video pak nabízí 1 minutu 33 sekund dlouhý sestřih krátkých tvořený záběry přímo ze hry, ukázkami z povedených renderovaných filmečků i záběry ze skutečné války. To vše doplněné krátkým komentářem tvůrců hry Larry Harrisem, Ianem Klimonem a Alanem Chavelehem.

3. 10. 2004 v 09.15 Platforma: PC Popularita: 14 Velikost: 20.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout