WoW: The Burning Crusade odstartuje až v lednu!

24. říjen 2006 11:09 / sleepless. / Novinky / Diskuze (2)

Šťastlivci, kteří byli vybráni do uzavřeného betatestu MMORPG datadisku World of Warcraft: The Burning Crusade budou mít určitě obrovskou radost z toho, že se jej tvůrci z Blizzardu rozhodli o pár týdnů prodloužit. Budou moci bezplatně hrát svůj oblíbený titul o pár týdnů déle. Ti co do betatestu vybráni nebyli z toho však radost nebudou mít určitě a to hned ze dvou důvodů. Tím prvním je samotné nevybrání do betatestu, na něž si tajně mysleli. Druhý důvod je však ještě horší. Kvůli prodloužení betatestu totiž nebude datadisk spuštěn ani v průběhu listopadu, ani v průběhu prosince, ale nejdříve až v průběhu ledna příštího roku. K posunutí termínu launche datadisku došlo podle zprávy na oficiální homepage kvůli tomu, aby mohli tvůrci své dílko pořádně vyšperkovat a ve výsledku tak hráčům zajistit lepší herní zážitek. Dodávat k tomu snad nic nemusíme. Určitě by z nás vyhřezlo něco nemístně škodolibého, což by příznivci WoWka nemuseli přenést přes srdce.

Zdroj: Homepage

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
9792875
Nastvany_Cernobyl napsal 27. 10. 2006 v 08.48

NEEEEEEEEEE!!! Tak tohle je moc! Chtel jsem si na vanoce trochu uzit sveho Blood Elfa a ono NIC! Teda ted jsem jsem really pissed off! Ale pochopim to, kdyz ten cas co si vyhradili venuji vraceni modelu Elfu zpatky na ty starsi. I kdyz to nemusi trvat zrovna 2 mesice ...

Nahlásit nevhodný obsah

10165541
Overwatch napsal 24. 10. 2006 v 13.20

jak dlouho to delaji? dva roky? dva a pul? to je na datadisk teda mega... ale verim, ze s timhle blizzardi pokori hranici 10ti milionu zavislaku :)

Nahlásit nevhodný obsah