Blizzard Ent. se chystá na vývoj next-gen MMO

28. duben 2007 07:51 / sleepless. / Novinky / Diskuze (3)

Kola spekulací s nápisem „Jakou hru hodlá Blizzard ent. už brzy představit?“ se v posledních dnech roztáčí vskutku na plné obrátky. Krátce po té, co vyšlo najevo, že Blizzardi chystají na 19. května představení nové hry, je tu informace o dalších Blizzardích MMO hrách. Pochází přitom ze stránky s nabídkami práce v Blizzard Entertainment, kam přibyly tři nové inzeráty. Všechny se přitom týkají práce na "next-generation massively multiplayer online games."

To znamená, že může jít o nové MMO pro PC, ale i nové MMO, či port současného MMO pro next-gen konzole. Možností je spousta. Může to být dlouho popíraný port WoW na next-gen konzole, Diablo MMO, Starcraft MMO, nebo všechno dohromady  Společnost Blizzard nám to však logicky nehodlá prozradit hned teď, jak vyplývá z vyjádření zástupce Blizzard Ent. pro GameDaily.biz, který však dodal, že jeho společnost v současnosti připravuje několik neoznámených titulů a zkoumá různé možnosti, jak se svými herními sériemi naloží do budoucna. Náš tip je tedy takový, že zatím k představení žádného nového MMO nedojde a 19. května se dočkáme představení Starcraft 2.

Zdroj: GameDaily.biz

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
7127564
libor.bibo napsal 30. 4. 2007 v 15.10

Jasně, já netvrdím, že bych nechtěl a že by to nebylo super, kdyby Blizzard nevydal další MMO, ale myslím si, že teď to nebude a to proto, že má pěkně rozjetý WoW a zaměřuje se na něj a vydá ještě nějaký ten datadisk a pak se bude začínat přeorientovávat na další MMO.

Nahlásit nevhodný obsah

9792875
Nastvany_Cernobyl napsal 29. 4. 2007 v 22.12

Proc by ne. Blizzard se uz drive vyjadril ve smyslu, ze hodla ze vsech svych IP udelat MMO. Tedy nebyl to primo Blizzard ale "jen" Vivendi... nicmene nevidim duvod proc ne.
Muze to klidne byt i MMO ze sveta Starcraftu, coz bych uvital vsemi jednadvaceti prsty!

Nahlásit nevhodný obsah

7127564
libor.bibo napsal 29. 4. 2007 v 21.45

Taky bych to ještě teď na MMO neviděl (tedy aspoň ne na oficiální představení).

Nahlásit nevhodný obsah