Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Nový Prince of Persia má název a datum

16. květen 2008 15:02 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (4)

Vývojáři z Ubisoftu si udělali čas a na stránkách časopisu Game Informer zveřejnili oficiální podtitul nového Prince of Persia. Hra je tedy odedneška známa jako Heir Apparent (Právoplatný dědic), o konkrétním významu ale nepadla ani zmínka, takže se můžeme zatím pouze domnívat, kdo a co bude dědit. Jasné ale zůstává, že nový PoP bude skutečně… nový a to ve smyslu zpracování, obsahu i povaze příběhu. Těšit se můžete na přepracovanou grafiku, lépe korespondující s více pohádkově laděným pozadím, v němž se také upustí od přehnaně brutálních scén. Soubojů tedy bude méně, ale za to si je, jak slibují vývojáři, více užijeme. Potvrzeno bylo i to, že se dočkáme ještě letos, konkrétně ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku, tedy v období mezi říjnem a prosincem. S ohledem na další oznámené Q4 hry je už nyní čas začít se těšit.

Zdroj: CVG

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20811023
gygant napsal 18. 5. 2008 v 10.53

Taky doufám. To už by Hell Apparatus byl lepší.

Nahlásit nevhodný obsah

5982569
Seecheck napsal 17. 5. 2008 v 14.41

Název (naštěstí) vyvrácen jistým PR člověkem z Ubisoftu...jedná se údajně jen o název článku v následujícím čísle onoho časopisu...snad můžu říct lehké "Uf" :)

Nahlásit nevhodný obsah

1236185
Zdeněk Princ napsal 16. 5. 2008 v 18.01

Citim ve vzduchu nejake narazky? :))

Nahlásit nevhodný obsah

5835127
RDKkey napsal 16. 5. 2008 v 17.49

Neni to nejak brzo?To tvurcum urcite nevyjde, nejsem pesimista,ale optimista se zkusenostma :).Ty boje me vubec nevadily a graficke zpracovani bylo na vybornou uz nyni ,tak proc neco menit.Pohadkova atmosfera vas pohltila do stylu 1000 a jedne noci,to me zajima do ceho me pohlti nyni kdyz je to namalovano ze to vypada jak trhance,proti japonskemu stylu nic nemam ,ale co to ma delat u teto hry fakt nechapu.No nic doufam ze tvurcum se to povede stejne dobre jako u predeslych dilu trilogie.Drzim palce a doufam ze si to zahraji a bude me to stejne bavit jako nyni Princ .............Konec

Nahlásit nevhodný obsah