Equipment Manager pro WoW se odsouvá

7. duben 2009 12:52 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (2)

Lidé z Blizzardu dnes oznámili, že nová funkce oblíbeného World of Warcraftu, Equipment Manager, se svého vydání dočká až o něco později, než se předpokládalo. O problémech, které přinutily vývojáře sáhnout k odsunutí data vydání promluvil v rámci oficiální diskuze pracovník Blizzardu pod přezdívkou Bornakk: „Abychom zajistili s tímto prvkem naší standardní kvalitu, bereme si s Equipment Managerem ještě trochu času navíc a místo vlastního vydání jej zpřístupníme až po vydání patche 3.1. Chápeme, že je tato funkce netrpělivě vyhlížena, proto se za tohle menší zpoždění omlouváme.“

A o co že tedy jde? Pro všechny, kdo WoW nehrají, můžeme novou funkci popsat jako možnost, díky které budete moci jedním kliknutím změnit kompletní výbavu, zbroj a zbraně, pouhým jediným kliknutím. Důležité to bude ale právě až po vydání zmiňovaného patche, jenž hráči dovolí podobným způsobem přepínat mezi dvěma odlišnými specializacemi. To bude výhledově možné přibližně do týdne, až dvou, určitě se ale hráči nedočkají v tomto. Blizzard vysvětlil, že v současnou chvíli americké servery tak trochu nestíhají a tak nepřipadá zvýšená zátěž v tuto chvíli v úvahu.

Zdroj: Eurogamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20832536
Shadar napsal 19. 4. 2009 v 08.55

Nebo taky zase jeden dobry addon kdyz blizz to jeste neudelal je outfiter

Nahlásit nevhodný obsah

20822268
Heolin napsal 7. 4. 2009 v 21.11

Hm, doteď jsem na toto používal addon ItemRack a jsem maximálně spokojený. Stačí kliknout na addon tlačítko u minimapy a vybrat si z předvolené nabídky podle obrázku. Jsem zvědavej, jestli to bude mít Blizzard ještě jednodušší. Blizzard se celkově poslední dobou nějak opičí, napříkladna serveru Czechdream měli lazebníka asi půl roku před oznámením že bude oficiálně od blizzardu.

Nahlásit nevhodný obsah