World of Warcraft poběží také na iPadu

3. květen 2010 20:06 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (1)

Zajímavý obrázek dnes na svém blogu zveřejnil Dave Perry, známý to vývojář (Earthworm Jim, MDK nebo Messiah) a dnes hlavně ředitel a jeden ze zakladatelů projektu Gaikai, který chce přinést streamované hraní na podobném principu jako známější služba Onlive. Perry ukázal snímek ze hry World of Warcraft běžící na iPadu.

„Toto je World of Warcraft streamovaný ze serveru Gaikai přes obyčejnou Wifi. Jsme velmi potěšeni tím, co všechno se streamováním dobře funguje a se vzrůstajícím výkonem našich serverů se vše pokusíme zvládnout s každým herním žánrem a na jakémkoli herním zařízení,“ uvedl Dave Perry. „Hra je v rozlišení 1024x768, je velmi ostré. Foto je z mého iPhonu. Díky překládání všech vstupů z iPadu speciálním systémem na našem serveru, můžeme změnit ovládání z čehokoliv na cokoli,“ uvedl dále Perry s tím, že brzy ukáže ještě více. 

Služba rozhodně vypadá velmi nadějně. Doba, kdy ti největší nadšenci budou moci hrát populární WoWko na záchodě nebo ve vaně třeba pomocí iPadu, se tak stále přibližuje. Více informací o technické stránce služby Gaikai včetně videa naleznete na oficiálních stránkách.

Zdroj: 1UP, Eurogamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20837211
Tommy.35 napsal 4. 5. 2010 v 16.07

Vypadá to dobře.. ;)

Nahlásit nevhodný obsah