Aukce v Diablu III pojedou přes Paypal

15. září 2011 12:31 / Ondřej Švára / Novinky / Diskuze (2)

Specialistu na virtuální transakce reálných peněz PayPal si vybral Blizzard pro zajištění plateb v aukční síni Diabla III. Že si hráči mezi sebou budou moci prodávat různé herní předměty, už jistě víte z našich starších zpráv, dosud však nebylo jasné, jak celou službu vývojáři technicky zajistí. Takže PayPalem, dnes už je to jasné.

Pokud tedy plánujete koupi Diablo III, počítejte s permanentním připojením k internetu, chybějícím moddingem a s nutností pořídit si právě PayPal. Tento platební systém má být totiž podle Blizzardu spuštěn "ve většině regionů", kam se hra bude distribuovat, a je tedy nanejvýš pravděpodobné, že se bez něj v aukci neobejdou ani Češi.

V některých vybraných oblastech pak bude PayPal dokonce sloužit i k běžnému nákupu digitálního zboží na battle.net. Výčet podporovaných regionů a všeho co s PayPalem souvisí, hodlá Blizzard zveřejnit v nejbližší době.

Zdroj: VG247, Blizzard

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
12891377
Klucina napsal 15. 9. 2011 v 23.21

HerrSpock: K PayPalu.Myslím že ne..ale nedá ti to..:)

Nahlásit nevhodný obsah

20849887
HerrSpock napsal 15. 9. 2011 v 20.05

Pokud tedy plánujete koupi Diablo III, počítejte s permanentním připojením k internetu, chybějícím moddingem a s nutností pořídit si právě PayPal
--------------------------------------------

Nutn ost zřídit si PayPal i když aukční systém nebudu chtít třeba vůbec využívat?

Nahlásit nevhodný obsah