Na konzolovém Diablu 3 dělají tři lidé

24. říjen 2011 11:42 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (2)

I přes to, že se letošní Blizzcon nesl ve znamení nového datadisku pro World of Warcraft, hráči chtěli slyšet také informace o hrách, která jsou před vydáním. Zcela samozřejmě mezi ně patří také Diablo III, pravda je ale taková, že o PC verzi už víme první poslední a skutečně se jen čeká na oznámení data vydání.

Je proto zajímavé alespoň sledovat dění kolem konzolové verze, o které se mluvilo docela nahlas, ale žádné výsledky k vidění zatím nebyly. Redaktoři serveru Destructoid však dostali možnost promluvit si s vedoucím designérem konzolového Diabla III, Joshem Mosquierou, a odhalili první detaily.

Pro ty z vás, kdo si chcete zahrát Diablo III na PS3 nebo na X360 to však nejsou detaily bůhvíjak pozitivní. Jak potvrdil Mosquiera, na vývoji momentálně pracují jen tři lidé a celý tým se teprve utváří. Je však jasné, že se už věci daly do pohybu a byť se zpožděním, Diablo III bude šířit slávu napříč všemi vedoucími platformami našeho vesmíru a vesmírů vzdálených.

Zdroj: Destructoid

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20825000
Chaozz napsal 24. 10. 2011 v 23.29

Někde jsem četl, že dokonce snad 8, ale možná to jsou jen drby, tak vysoký počet lidí na hru se mi zdá dost nereálný... :D

Nahlásit nevhodný obsah

20835848
Scorps napsal 24. 10. 2011 v 18.35

Podle rychlosti vývoje PC verze bych řekl, že na té pracuje alespoň 5 lidí xD x))

Nahlásit nevhodný obsah