Lidem z Remedy se nový Max Payne líbí

16. leden 2012 19:56 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (0)

Finské studio Remedy Entertainment, které vytvořilo první dva díly série Max Payne, je spokojeno s tím, jak jeho bývalou značku směřuje společnost Rockstar. Ta nyní finišuje s vývojem třetího dílu série, který přinese změnu prostředí a řadu dalších úprav (více v našem preview). „Maximálně se nám líbí to, co udělali, a ani nemůžeme být více nadšeni ze směru, jakým se série ubírá,“ řekl Kotaku spokojený Oskari "Ozz" Hakkinen, šéf studia Remedy.

Už svěření Maxe Paynea 3 vývojářům z Rockstaru bylo pro lidi z Remedy zárukou toho, že nepůjde o propadák. „Myslím si, že nedělají špatné hry, nebo jo? Logo Rockstaru se stalo zárukou určité kvality,“ uvedl ještě Hakkinen, jehož studio značku Max Payne prodalo v roce 2002 společnosti Take Two (majitel Rockstaru) za 10 milionů dolarů a část jejích akcií.

Chlapíci z Remedy se poté vrhli na novou výzvu a opět úspěšně. Vždyť po newyorském policajtovi dokázali vytvořit další neobyčejně silný charakter – Alana Wakea. O dalším pokračování této atmosférické značky si můžete přečíst třeba zde.

Zdroj: Kotaku, Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!