Porce screenshotů z Max Payne 3

5. březen 2012 11:33 / Tomáš Krajča / Novinky / Diskuze (0)

Během posledních několika dní se vyrojila sprška informací o očekávané akci Max Payne 3. Předně: vydána byla dvacítka zbrusu nových screenshotů, které Rockstar uvolnil při příležitosti testování hry redaktory některých zahraničních časopisů. Povětšinou temné a hodně krvavé obrázky nijak nevybočují ze standardu stanoveného předchozími screenshoty, ukazují, že se Max nebude bát násilí, efektních výbuchů a filmových scén – na jednom obrázku vidíme například stylový výstřel přímo do kamery. Čtyři bonusové obrázky, které najdete v řádku pod touto novinkou, nesou logo webu Rockstar Turk a byly vydány exkluzivně pro tuto stránku.

V Oficiálním Xbox magazínu, Oficiálním PlayStation magazínu a v několika dalších zdrojích se objevily také dojmy z hraní Max Payne 3. Slibně zní informace o temném začátku: životem poznamenaný hrdina plní úkol pro svého šéfa v Sao Paulu, přináší výkupné a působí odevzdaně i dezorientovaně. Zranitelnost ale brzy bere za své s návratem bullet-timu, efektnějšího a drsnějšího než kdy předtím. Tentokrát bullet-time vydrží nekonečně dlouho, pokud je Max zapojen do boje – rychle se ale vyčerpává mimo přestřelky. Cílem tedy je, aby hráči vršili rychle za sebou spektakulární zabití. Boj prakticky nenutil používat krytí a rychlému postupu napomáhala i načítání omezující možnost poslední záchrany. Z dílů vytvářených týmem Remedy známé vyprávění příběhu přes komiksová okénka nahradily filmové cut-scény, naštěstí ale nezmizel Maxův drsňácký vnitřní monolog. Pochvala každopádně míří na adresu spádu a zábavnosti akce samotné, která je podle OXM dokonce perfektní protilátka na "střílečkovou únavu" a znuděnost.

Poslední víkendové informace se netýkají přímo hry Max Payne 3, ale faktu, že k ní také vyjde oficiální příručka. Ta nabídne 304 stran, které pokryjí jak singleplayer, tak zejména multiplayerové bitvy. Příručka by měla stát 12,99 dolarů, detaily zde.

Zdroj: Rockstar Turk

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!