2K Czech shánějí nové vývojáře

25. červen 2012 18:48 / Ondřej Švára / Novinky / Diskuze (0)

Jedenáct nových pracovních příležitostí nabízí česká pobočka 2K Games, bývalé Illusion Softworks podepsané pod akcí Mafia. Inzerát se objevil na oficiálních stránkách společnosti.

2K Czech poptávají pozice, jenž by samy o sobě mohly vytvořit tým schopný produkce nějaké velké příběhové hry. Možná i té s otevřeným světem, který byl ostatně zmíněn již v prvním inzerátu z letošního ledna.

Dnes 2K Czech požaduje tyto pozice: Systems Designer, Lead Mission Designer, 2x System Engineer, Tool Programmer, Game Designer, Senior Rendering Engineer, Senior Character Artist, Senior Animator, Senior 3D Environment Artist a Online Programmer.

Studio vyžaduje zkušenosti s aktuálními platformami PC, PS3 a X360. Nikde se nehovoří o nových systémech či platformách budoucnosti, pravděpodobně tedy nový projekt nebude next-gen. Naproti tomu se v inzerátu míhají zmínky o sociálním prostředí a mobilních platformách, například iOS. Bude třetí Mafia skutečně multiplatformní, anebo Češi chystají nějaký menší titul?

Zdroj: 2kgames.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!