Autor Bena Jordana chystá komerční hru

28. únor 2013 10:22 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (0)

Autor slavné adventurní série Ben Jordan, který na nezávislé scéně vystupuje jako Grundislav, chystá svůj první komerční titul. Adventura A Golden Wake si zachová tradiční retro grafiku a point-and-click rozhraní, avšak tentokrát se pravděpodobně nebudeme zabývat paranormálními jevy a jejich vyšetřování.

Místo toho se ocitneme ve dvacátých letech minulého století, kdy v Americe vládla prohibice a jazz. Docházelo také k rozmachu na realitním trhu, kde se daly vydělat velké peníze. Jako víceméně nevinná postava a realitní makléř se přestěhujete z New Yorku do Miami, kde se vrhnete do šedi aktuálního dění a budete se muset vypořádat s korupcí a jinými nezákonnými aktivitami. Hra ale zůstane tradiční adventurou, nepůjde o simulaci realitního trhu.

Adventura A Golden Wake, která nabídne reálné historické lokace a postavy z Floridy, by měla vyjít v roce 2014, takže zkušený tvůrce má ještě spoustu času, aby nás o svém novém kousku informoval podrobněji. Zatím si můžete připomenout třeba závěrečný osmý díl oblíbené detektivní série Ben Jordan.

Zdroj: AGS

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!