Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Dead Space 3 dostane další porci strachu

8. březen 2013 13:50 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (1)

Pokud už jste dohráli třetí Dead Space, možná toužíte po další zábavě, kterou by mělo přinést už před vydáním hry oznámené DLC. Stahovatelný balíček se na známá distribuční místa dostane příští týden, což platí všechny platformy. V kalendáři si můžete zaškrtnout 12. březen, pokud hru máte na PlayStationu 3, budete muset čekat ještě o den déle. Cena příběhového rozšíření byla stanovena ba 800 Microsoft bodů nebo 10 dolarů.

DLC Dead Space 3: Awakened by mělo potěšit fanoušky, kterým Dead Space 3 nepřišel moc strašidelný. Balíček se totiž zaměří na kořeny série a pokusí se navodit co nejděsivější atmosféru. „Měli jsme vizi, čeho chceme s tímto DLC dosáhnout. Trochu se dotýká toho, o co nás žádala komunita hardcore hráčů. Tvrdili, že Dead Space 3 není tak strašidelný, jak by chtěli,“ řekl Shereif Fattouh ze studia Visceral Games.

„Strašidelná a děsivá atmosféra byla a stále je velkou součástí značky Dead Space,“ doplnil ještě vývojář. DLC by hráče mělo zavést na loď Terra Novu, kde potkají nebezpečné členy sadistického řádu Unitologů. Více se dozvíte v přiloženém traileru, kde uvidíte i některé nepřátele. Ještě více záběrů z tohoto balíčku pak můžete zhlédnout na americkém serveru IGN.

Zdroj: Joystiq

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20855582
vojtisekhovorka napsal 10. 3. 2013 v 10.25

Nechci být sprostý, ale ti idioti to mají dobře spočítané - nové fanoušky přilákali akčností a jednoduchostí, skalní si tím odradili a tak jim teď vnutí DLC. Už se těším až budu platit za každé nabití zbraně, ta budoucnost je vážně super.

Nahlásit nevhodný obsah