Torchlight 2 slaví velký úspěch

25. červenec 2013 21:27 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (6)

Torchlight 2 nebyla špatná hra, vlastně vůbec, byla velmi dobrá a má na krku více než málo myších životů. Clickfest ve stylu Diabla zkrátka frčí a ocenit to umí i hráči. A studio Runic Games má co slavit - jejich dítko tento víkend pokořilo sympatickou hranici dvou milionů prodaných kopií.

A pak prý, že na PC se jenom krade! Torchlight 2 tohoto úspěchu dokázal po deseti měsících od vydání. Pro srovnání, první díl po dvou letech dosáhl mety pouze jednoho milionu prodaných kopií.

A my víme, na co myslíte - pokračování sice oznámené nijak není, ale dá se jistě očekávat, že na sebe nějaký ten náznak nebo rovnou oficiální oznámení nenechá dlouho čekat. Jelikož nechat čekat dva miliony platících, to by přece byla hanba v herním průmyslu málokdy viděná!

Nebo byste snad byli raději, pokud by Runic Games nechali sérii Torchlight spát na svém pomyslném vrcholu a aby se autoři vydali směrem jiným?

Zdroj: GameZone, Destructoid

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20816488
Ciriklo napsal 26. 7. 2013 v 19.23

Ano, odkazů jsou mraky. Pak už jen záleží na odpovědnosti toho člověka, co tu hru stahuje. Najde-li(upirátí) verzi z GOGu, nemá žádný problém ji spustit na dnešních PC. O tom ale lidé z gog.com jistě vědí a riskují.

Pakliže si člověk z warezu stáhne starou verzi hry, nikoliv z GOG.com, má velký problém hru spustit. Dosti lidu nezná pořád dosbox.
Čili po shrnutí musí každému vyjít, že placená hra je lepší, mám ji téměř ihned staženou, mám ji neustále inovovanou patchema apod. Support k těmto hrám funguje :)

Bohužel mlaďasové do 25 let budou stále tahat zadarmo i s těmi obtížemi, že hru nespustí, s tím zdlouhavým procesem hru někde najít, cracknout, přepsat soubory, obelhat apod.

Zkrátka Torchlight a jeho tvůrci dokázali, že umí a sklízejí zasloužený úspěch.

Já jsem stará škola, mám doma rději krabici, kterou si vystavím, někdy potěžkám a hned zahraju. Na GOGu už mám slušnou knihovničku, protože staré hry mě baví více než ty novější a jsou hlavně bez DRM což já jako zákazník vítám všemi dvaceti.

Nahlásit nevhodný obsah

20816488
Ciriklo napsal 26. 7. 2013 v 09.54

Dle mě jsou výmluvy na pirátství již dnes plaché. Díky Steamu lidé zjistili a zjišťují, že hry je možné pořídit levněji a kvalitněji než s download serverů, které se musí také platit. Digitálně distribuované (zaplacené)hry jsou tedy mnohem výhodnější a s lepším servisem. Nezapomeu na Deus Ex: HR za dolar pade :)

Nahlásit nevhodný obsah

20859041
Extrajogurt napsal 26. 7. 2013 v 00.39

Skvělá hra. Zabil jsem u ní dost hodin :D

Nahlásit nevhodný obsah

20849924
Kominko napsal 25. 7. 2013 v 23.34

Gratulujem!!! Ja som síce hral len jednotku prostredníctvom časopisu Level, ale je to super zábava. K druhému dielu sa snáď niekedy dostanem

Nahlásit nevhodný obsah

20851219
ErBitch napsal 25. 7. 2013 v 22.18

To se nedivím v te slevě na steamu sem taky nemohl nic odolat a poridit si jí z dalšima pěti lidma :D

Editováno: 25. 07. 2013 v 22.18

Nahlásit nevhodný obsah