V sobotu se dočkáme traileru na Hitmana

3. prosinec 2015 14:50 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Nový trailer od IO Interactive vyjde tuto sobotu. Tweet, který se objevil na oficiálním Twitteru nového díla, hovoří o Hitman: Beta traileru, je tedy pravděpodobné, že se v něm dozvíme obsah plánované bety na PC a PS4. Již z dřívějších informací víme, že na Xboxu One beta dostupná nebude.

Traileru se dočkáme 5. prosince, tedy v den, kdy se můžeme těšit na show PlayStation Experience. Z twitteru není jasné, jestli nový trailer bude součástí této konference, či nikoliv. Obrázek doprovázející tweet ukazuje zamrzlou lokaci, která by mohla být součástí bety.

Beta by na PS4 a PC měla dorazit začátkem března příštího roku. Hra měla původně vyjít už letos, nakonec však byla odložena na 11. března, aby lidé z IO Interactive mohli Hitmana naplnit obsahem. Uvidíme, co více se z traileru dozvíme.

Tento týden se kromě The Game Awards můžeme těšit i na živý přenos PlayStation Experience, jehož se budete moci účastnit na chatu. Budeme se těšit! 

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20879136
Kardal Spindal napsal 3. 12. 2015 v 20.51

Mezi kádry herních korporací se celkem rozmohla nová móda, rebootovat starou sérii, tentokrát s podstatně kratším názvem (nejlépe jednoslovným). Jen aby to nebyla podobná katastrofa, jako Thief 2014.

Nahlásit nevhodný obsah