Beta Hitmana odstartuje v únoru

7. prosinec 2015 10:46 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (2)

Betaverze nového Hitmana začne už začátkem nového roku a jako první si ji osahají hráči na PS4, kam dorazí 12. února. Na PC se pak agent 47 připlíží 19. února.

Dánští vývojáři ze studia IO Interactive a vydavatel Square Enix při této příležitosti zveřejnili nový atmosférický trailer, který nás láká na tajemnou minulost hlavního protagonisty série. Zkušební verze nebude naneštěstí vůbec dostupná na Xboxu One, jak už jsme se dříve dozvěděli. Místo v betě si můžete pojistit tím, že si nového Hitmana předobjednáte. Samotná hra se pak začne prodávat 11. března, kam se titul v září překvapivě přesunul z původně avizovaného letošního prosince.

Beta bude situovaná do přísně tajného náborového a výcvikového centra agentury a odhalí nám zřejmě okolnosti, za jakých se agent 47 k této organizaci před 20 lety připojil. Unikátní mise se má točit okolo toho, jak byl holohlavý protagonista naverbován, a zaznamená chvíli, kdy se poprvé setkal se Dianou Burnwood.

Hráči na PS4 se navíc mohou těšit na šest exkluzivních kontraktů nazvaných The Sarajevo Six. Agent 47 v nich bude pronásledovat po celém světě bývalé členy polovojenské jednotky CICADA. Každý z vašich cílů je bývalý žoldák. Všichni mají na svědomí kruté válečné zločiny. V těchto kontraktech se podíváte do všech zemí nového Hitmana, tedy Francie, Itálie, Maroka, Thajska, USA i Japonska. První tři z nich budou dostupné hned při vydání hry 11. března, další se pak mají objevovat v průběhu roku.

Zdroj: oficiální web

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20814464
Pidalin napsal 7. 12. 2015 v 15.16

Kolik sakra vlastně je Hitmanovi? Ale Hitman v 60. nebo 70. letech? Sakra jo!!! Já to chci!! Hry s pípajícíma počítačema už mě nuděj.

Editováno: 7. 12. 2015 v 15.16

Nahlásit nevhodný obsah

20865329
Pravdomluvný napsal 7. 12. 2015 v 12.44

Hm, tak dle obrázku soudím že né Turci, ale Hitman sestřelil ruský bombardér. Shock!

Nahlásit nevhodný obsah