Ranked bitvy přijdou do Overwatch až v létě

1. červen 2016 14:44 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (0)

Pokud jste se zúčastnily uzavřené betaverze Overwatch, v té plné můžete něco postrádat. Blizzard v rámci testování zkoušel ranked zápasy nazvané Competitive Play, během nichž vás hra stavěla proti stejně kvalitním protivníkům, do plné hry to ale tento režim nedotáhl. Otázkou však je, zda hru opustil natrvalo, nebo zda se v průběhu času vrátí. Dnes už víme, že b) je správně.

Competitive Play hráče bude řadit do jednotlivých tierů podle umu jednotlivců, na jejichž základě byste neměli bojovat s nikým lepším a zkušenějším a z druhé strany se vyhnete úplným nováčkům. Jeff Kaplan už před několika dny víceméně potvrdil, že se Competitive Play opravdu vrátí, a díky Twitteru si můžeme udělat obrázek o tom, kdy to přibližně bude - v druhé polovině července.

Ačkoliv se tazatel na Twitteru ptá výslovně na PS4, update se očekává na všech platformách. Do té doby máte čas procvičovat vaši přesnost, a nezbývá nic jiného, než holt čas od času zaskřípat zuby nad tím, že vás pokořil někdo podstatně lepší.

Zdroj: VG 24/7

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!