Sledujte, jak se hraje Overwatch s banány

14. říjen 2016 14:43 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

V minulosti jste s námi mohli být svědky toho, že z pohledu periferií se dá hrát se skutečně ledasčím, čas od času se však nalezne něco, co překvapí i ostřílené harcovníky a všechny ty hráče, kteří rádi experimentují. V centru dění je opět jednou streamer s přezdívkou Rudeism, o kterém jste mohli slyšet nedávno, a to v souvislosti se stou úrovní ve WoW, kterou tento chlapík pokořil na prosté taneční podložce.

Předešlou aktualitu jsme končili s tím, že Rudeism ještě neřekl své poslední slovo a opravdu – tentokrát se ale překonal, a vy se tak níže můžete podívat na to, jak se se hraje multiplayerová akce Overwatch s banánem. Nejedná se přitom o nadsázku ani o bůhvíjaký eufemismus – Rudeism vzal trs banánů a propojil je s počítačem. Během celého toho zápasení (ať už s ovládáním nebo s protihráči) přitom lze vidět rozložení jednotlivých banánů – čtyři z našeho pohledu nalevo slouží k pohybu, čtyři napravo jsou určené pro ovládání kamery a konečně tři uprostřed slouží pro skok, ultimátní schopnost a samozřejmě pro střelbu a Rudeism jen spěšně mačká jeden banán za druhým. O ergonomii zkrátka nemůže být řeč.

Novozélanďan Rudeism nahrál celkem přes dvě a půl hodiny záběrů a během těch se mimo hraní věnoval i komentářům fanoušků, a to včetně opětovného (a bohužel také poněkud vágního) vysvětlování funkcionality této ovocné periferie zapojené skrze podomácku vyrobený plošný spoj. Závěrem není třeba jistě dodávat, že toto video je zejména o humoru, takže s chutí do toho a názor si už udělejte sami. Každopádně toto už bude Rudeism (či kdokoli jiný) jen těžko překonávat, co říkáte?

Zdroj: IGN, Twitch

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876978
Dr.One napsal 15. 10. 2016 v 13.39

Nevím proč, ale nějak se mi to všechno divně spojilo a začal jsem si představovat, jak si Tracer hraje s banány... :D

Nahlásit nevhodný obsah