Jednoduchý trik zajistí svižnější Overwatch

23. říjen 2016 14:31 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Pokud řádíte v online světě akčního Overwatch a potýkáte se s tím, že je hra na vaší sestavě poněkud dýchavičná a někdy připomíná listování časopisem, tak pro vás máme zajímavý tip. Analýza webu Digital Trends a další zkušenosti samotných hráčů následně vypovídají o potencionálně až padesátiprocentním nárůstu počtu snímků za vteřinu.

Tato rada se pochopitelně netýká pouze těch hráčů, kterým hra běží například pomalu, ale pochopitelně také těch, kteří mají obrazovky s vysokou obnovovací frekvencí a rádi by jí využili naplno. Jednoduchá rada přitom spočívá ve vypnutí pouze jednoho z efektů hry – Dynamic Reflections. Ten má pochopitelně na svědomí dynamické odrazy postav na všech lesklých plochách (například louže) a jak vidno, je dost náročný na výpočetní výkon grafických karet.

Úplné vypnutí efektu má tedy značný efekt na celkovou rychlost hry, dopad na vzhled hry je přitom minimální. Všechny lesklé plochy ve hře totiž i nadále odrážejí statické objekty (například budovy), mizí z nich akorát pohybující se postavy. O minimálním rozdílu se již ale můžete přesvědčit sami, a to z přiložených prostřihů přímo ze hry:

Zdroj: VG47, PC Gamer, Reddit, Digital Trends

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!