Saint's Row 4 na GOGu, dvojka k mání zdarma

20. duben 2017 13:15 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (4)

Ačkoli se nedá říct, že by se veleúspěšná série městských akcí Grand Theft Auto brala kdovíjak vážně, její konkurence od studia Volition jde ve všech ohledech ještě dál a svou zběsilost kombinuje s nevkusným, ale přece docela povedeným bláznivým humorem. Značka Saint’s Row se od skromnějších začátků definitivně odpoutala s třetím dílem a čtyřka? Tam už řešené problémy doznaly prakticky galaktických rozměrů. Jestliže nemáte alergii na fialovou barvu a vidina napadání kolemjdoucích obřím gumovým dildem vám kouzlí slastný úsměv ve tváři, určitě vás potěší následující zpráva.

Čtvrtý a dosud poslední díl Saint’s Row společně se samostatně hratelným rozšířením Gat Out of Hell jsou totiž od nynějška k mání i na platformě GOG. To pro hráče na PC především znamená, že si hru vůbec poprvé mohou pořídit bez DRM ochrany. GOG navíc uvedení her do svého portfolia slaví sympatickou akcí – v příštích dvou dnech si můžete zcela zdarma stáhnout postarší druhý díl série.

Jestliže navíc už některé ze zmíněných her vlastníte na Steamu, můžete si verzi z GOGu bez DRM aktivovat zcela bezplatně, stačí jen provázat své účty na těchto platformách skrz GOG Connect. Tato nabídka platí až do 27. dubna. Na GOGu odstartovaly obě hry s poměrně příjemnou cenou, za čtvrtý díl zaplatíte 5 eur, za Gat Out of Hell pak 3,75 eura. Kromě toho na GOGu momentálně probíhá masivní výprodej her z portfolia vydavatelství Deep Silver, který nabízí až 75% slevy.

Saint’s Row 4 vyšla již v srpnu 2013 na PC a minulou generaci konzolí. Předloni se pak dočkala portu na PlayStation 4 a Xbox One. Hráči převezmou roli šéfa gangu 3rd Street Saints, z něhož se stala nejvlivnější a nejpopulárnější organizace na světě. Sám hlavní hrdina je zvolen prezidentem Spojených států, což by jistě bylo příjemné, kdyby se hned záhy nemusel popasovat s invazí nepřátelských mimozemšťanů. Ačkoli je na hře již patrné její stáří, stále vám může přinést poměrně slušnou porci zábavy, pokud jste naladěni na podobnou vlnu bezuzdné parodie. 

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20894901
Beranir napsal 20. 4. 2017 v 18.47

Hero Of The Injustice: mě GTA V nějak nechytlo nevím no, nemohl sem se dostat přes pár uvodních hodin, za to u Saints Row sem se zabavil nebyla to sice stovka hodin jak někdo může mít nahráno v GTA ale já sem si tam užil poctivejch 35h na jeden průchod, každej holt rád něco.

Nahlásit nevhodný obsah

20912174
The End napsal 20. 4. 2017 v 14.11

Strejda Phil: Steven Ogg je i v reálu jako Trevor :-D
Najdi si ho na YouTube a uvidíš. Já ho miluji :-D
Zadej na YouTube - Up At Noon Steven Ogg IGN... a budeš se smát :-D

Editováno: 20. 04. 2017 v 14.16

Nahlásit nevhodný obsah

20877390
Strejda Phil napsal 20. 4. 2017 v 14.08

Hero Of The Injustice: Zinyak je v Saints Row 4 super záporák. :D

Nahlásit nevhodný obsah

20912174
The End napsal 20. 4. 2017 v 14.03

Od nezapomenutelné role Steven Ogga jako Trevor Philips, myslím jen na to, že se GTA V nic nevyrovná a Saint's Row je oproti famózním a vtipným situacím v Los Santos naprosto bez energie :-D

,, Trevor Philips Industries ! ! ! " :-D

Nejlepší herecký výkon ! ! ! :-D

Editováno: 20. 04. 2017 v 14.05

Nahlásit nevhodný obsah