Academia je strategií ze školního prostředí

8. září 2017 14:14 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Od autora grafické podoby strategie Prison Architect se k nám dostává zpráva o dalším projektu podobného ražení. Tou je rovněž budovatelská strategie jménem Academia: School Simulator, jež hráče uvrhne do ryze akademického prostředí.

V tom bude jejich cílem vybudovat funkční kampus typicky americky vypadající střední školy se vším, co k takovému specifickému životu patří. Pozorovat přitom lze studenty ve všech možných bohulibých činnostech a spatřit tak lze kupříkladu jejich soupeření během zkoušek, prvních lásek i v rámci možné šikany.

Každý student přitom slibuje být maximálně komplexní osobností, která má vlastní potřeby i zájmy a žádní dva studenti by tak nemuseli být zcela identičtí. To samé pochopitelně platí i o akademickém sboru, který rovněž slibuje být maximálně variabilní.

Z hlediska managementu a budování se lze těšit z mnoha různých útrob či typů staveb a vystavět tak je možné kupříkladu kantýny i jídelny (v nichž lze ovlivňovat i stravovací návyky studentů), počítačové či jazykové laboratoře a další a pro školská zařízení specifické speciality.

Zatím to zkrátka vypadá na zajímavý mix a na atraktivní alternativu k čistě vězeňskému prostředí Prison Architect, opět však platí, že hra nejprve vychází v rozpracované verzi a v rámci programu předběžného přístupu. Tam by přitom hra měla ve verzi pro PC vyjít právě dnes.

Zdroj: Tisková zpráva, Steam

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!