Vyjde Soma po dvou letech i na Xboxu One?

8. září 2017 14:13 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Soma nám udělala před dvěma lety radost. Skoro se až nechce věřit, že už to jsou právě dva roky, kdy studio Frictional Games svůj horor vydalo. Stalo se tak přesně 22. září. Tehdy ale hra vyšla pouze na PC a na PlayStationu 4. Je možné, že se teď na druhé narozeniny dočkají majitelé Xboxu?

Za vším stojí udělený PEGI rating právě verzi pro Xbox One. Všímavým šikulou není nikdo jiný, než nám dobře známý insider Wario64. Ten se zprávou přišel na svém vlastním Twitteru. Možná bychom se ale mohli dočkat o něco dřív. Řekněme... dnes? Podle zápisu je totiž coby den vydání uvedené 8. září.

Vývoj hry začal před sedmi lety, a podle kreativního režisére Thomase Gripa stála na samotném začátku myšlenka vytvořit hru, která by se zabývala myšlenkou, co to vlastně znamená být myslící bytost. A tak je výsledkem přemýšlivý survival horor, kterému jsme na Hrej udělili 4/5.  

Zdroj: WCCFTech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880024
Nocto napsal 9. 9. 2017 v 12.05

nechcem tu spoilovat ani urazat tu hru, bola celkom dobra, ale tie doplnkove obrazky, videa a texty ktore vysli pred hrou mali daleko lepsiu atmosferu ako nakoniec obsahovala ta hra, trochu som bol sklamany

Nahlásit nevhodný obsah

1454732
digestor napsal 8. 9. 2017 v 16.38

Výborně, konečně si to zahraju.

Nahlásit nevhodný obsah