SteamWorld Dig 2 vyjde na PS4 v září

12. září 2017 14:22 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Krátce po odhalení data vydání Switch verze roguelike plošinovky SteamWorld Dig 2 se k nám dostává i datum vydání týkající se verze pro PlayStation 4 a pro kapesní Vitu. Tam hra rovněž stihne dorazit ještě během tohoto září a k tomu navíc nabízí potenciál potěšit i majitele obou platforem naráz.

Doprovodný příspěvek na evropském PlayStation blogu totiž hovoří mimo jiné o podpoře cross-buy. To znamená, že jednou zakoupená verze hry je mezi těmito platformami volně přenositelná a hrát tedy lze u velké obrazovky i při dojíždění do práce či do školy. Jednotná cena je každopádně stanovená na dvacet dolarů, což v přepočtu činí necelých 500 korun.

Evropský trh se každopádně povšechně vylepšeného pokračování hry dočká již 27. září, ve světě tomu bude ještě ale o jeden den dříve. Tehdy se každopádně hráči dočkají nové hlavní postavy, dosud neokoukaných charakterů vedlejších i četných dalších vylepšení, jež ze hry slibují vytvořit co možná nejdůstojnější možné pokračování.

Zdroj: DualShockers, PlayStation.Blog

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 13. 9. 2017 v 08.33

SteamWorld Dig "rogue-like" plošinovka? No nevím. Není ten styl typický tím, že po smrti hráč začíná od začátku? Nic takového v té hře ale není, myslím. Spíš je to zajímavá variace na "metroidvania" styl.
P.S.: Koupil jsem si Vitu letos v domnění, že jde o mrtvou platformu, na kterou už nevycházejí hry. A ono kdepak! A při tom je teď velmi levně k pořízení a starší hry jsou po pár stovkách. Vřele doporučuji si to pořídit už jen ze zvědavosti!

Editováno: 13. 09. 2017 v 08.35

Nahlásit nevhodný obsah