Blizzard chystá něco spjatého s Overwatch

10. říjen 2017 12:57 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Vypadá to, že Blizzard pracuje na zatím neoznámené hře, jež bude zasazená do univerza akční hry Overwatch. Alespoň tak tomu napovídá inzerát na stránkách společnosti, který má za cíl vyhledat nové talenty.

Jedná se o nabídku letní stáže, popis práce však odpovídá tomu, že by se mohlo jednat o něco se zmiňovanou on-line akcí úzce spjatého. Tomu bychom se ostatně ani příliš nedivili – hra je to popravdě nadmíru úspěšná a představuje pro Blizzard hotový zlatý důl.

O pokračování sice řeč být pravděpodobně ještě nemůže (na to je současná podoba této akce ještě úspěšná až příliš), nicméně jiný titul zasazený do stejného univerza (například doprovodná mobilní aplikace) by hráči jistě ještě zvládli a nemuselo by se hned mluvit o nebezpečí roztříštěné pozornosti a případně celé komunity.

Každopádně náplň nabízené pozice spočívá ve vytváření objektů do hry s tím, že poptávaní tvůrci musí umět ctít nasazený vizuální styl. Tou pro nás aktuálně nejatraktivnější poznámkou je pak v daném inzerátu to, že daný tvůrce musí znát značku Overwatch.

Nechme se však překvapit, nicméně vzhledem k tomu, že se jedná o nabídku pozice na příští léto, tak nás zjevně může čekat ještě dlouhá doba do jakéhokoli oficiálního oznámení či bližšího odhalení.

Zdroj: VG247, Blizzard, NeoGAF

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880185
rezz3t napsal 10. 10. 2017 v 15.05

Ocelotr2.0: xDD

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 10. 10. 2017 v 14.29

Kompletní uzavření všech serverů a kochání se sebevraždama mladejch homosexuálů jež doma třou ebonitovou tyč při představě Zaryi jakožto chlapa ?

Editováno: 10. 10. 2017 v 14.31

Nahlásit nevhodný obsah