Série Uncharted se ohlíží za svými prodeji

12. prosinec 2017 10:17 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Akční série Uncharted je s námi již těžko uvěřitelných 10 let a rovnou dekádu po vydání prvního dílu hry pro PlayStation 3 se tvůrci chlubí celkovými prodeji této série, jež dokázala oslovit miliony fanoušků po celém světě.

Spolu s kolekcí remasterovaných prvních třech dílů hry i s odbočkou od hlavního děje série v podobě The Lost Legacy dokázala tato řada her vyexpedovat a následně prodat již více než 41 milionů kopií. To zároveň znamená, že celková čtvrtina všech prodejů se udála teprve od května loňského roku a ještě před vydáním čtvrtého dílu hry.

Zmíněná cifra doplňuje celkové ohlédnutí za historií série, ke kterému došlo v rámci akce PlayStation Experience. Budoucnost jako taková je zatím nejasná, vzhledem k síle značky se však příliš neobáváme, že bychom o Uncharted slyšeli naposledy.

V diskuzi se s námi už určitě můžete podělit o vaše celkové dojmy a zkušenosti s touto sérií, pokud by vám ale každopádně ještě nějaký z dílů snad stále ještě chyběl, tak určitě můžete zavítat například na Xzone, kde jsou k mání nejen hry, ale i doprovodné reklamní předměty.

Zdroj: Shacknews, www.GameInformer.com

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921934
Adam2153 napsal 12. 12. 2017 v 17.37

Škoda že není na Ps4 Golden Abbys

Nahlásit nevhodný obsah

20915238
Jamajčan napsal 12. 12. 2017 v 12.59

Já se těším šíleně moc na Uncharted film.

Nahlásit nevhodný obsah