Slender Man bude mít vlastní film

5. leden 2018 14:21 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Tajemná postavička Slender Mana je známá nejen v herním průmyslu – ostatně samotná původní myšlenka na tuto tajemnou a zápornou postavu původně vznikla jako součást soutěže na novou urbanistickou legendu. Námět se uchytil a kromě toho, že jsme se mohli dočkat hned dvojice her – Slender: The Eight Pages a objemnějšího Slender: The Arrival, se také tento rok dočkáme nového celovečerního snímku.

Ten dorazí do kin v průběhu května tohoto roku a cílit bude samozřejmě zejména na fanoušky hororů. Otázkou ovšem je, nakolik zvolený režisér francouzského původu jménem Sylvain White dokáže oslovit a prolomit prokletí žánru, který je ke všemožným průšvihům a béčkovým snímkům poměrně náchylný. Jako tvůrce přitom neoplývá kdovíjakými zkušenostmi a když pomineme seriálovou historii, tak má s napínavým žánrem zkušenosti například se snímkem Tajemství loňského léta 3.

Nechme se však překvapit – přiložená ukázka je určitě zajímavá a slibuje přítomnost nám hráčům a fanouškům napínavých vyprávění povědomou figuru vytáhlého chlapíka. Ten má zálibu v unášení osob a má rovněž pazoury dlouhé tak akorát na to, aby se správnými tvůrci v pozadí dokázal vystrašit i diváky v sále či u obrazovek.

Zdroj: VideoGamer.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877472
HumanDeath napsal 6. 1. 2018 v 09.42

Kdo rád sleduje amatérský projekty a baví ho Slenderman, tak Marble Hornets stojí za zvážení :-)

https://www.youtube.com/user/MarbleHornets

I když je tam dost hluchejch dílů, tak to má svoji atmosféru.

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 5. 1. 2018 v 18.12

Fajn, proč ne :)

Nahlásit nevhodný obsah