Overwatch za týden přivítá lunární rok psa

2. únor 2018 16:50 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Musím říct, že jsem trochu zklamán. Ale pro Blizzard se jednalo o těžké rozhodnutí. Už 16. února totiž začíná nový čínský lunární rok psa. Přímo se tak nabízí, aby Overwatch opět přivítal event stejně jako loni, když jsme se dočkali tematických věcí připomínající ohnivého kohouta. Jenže už o týden dříve začínají Zimní olympijské hry v jihokorejském Pchjongčchangu.

Obě dvě události už v Overwatch byly. Jak už padlo v úvodu, lunární rok měl premiéru loni, olympijský event – Summer Games – doprovázející Hry v Londýně, byl už v roce 2016. Blizzard ale usoudil, že je zajímavější navázat rokem psa, než akcí doprovázející největší sportovní událost letošního roku.

Year of the Dog bude v Overwatch dostupný od 8. února. Společnost zatím neprozradila, co bude jejím přesným obsahem, ale opět očekávejme nové skiny postav, upravené mapy a především nějaký herní mód po vzoru halloweenského Junkenstein Revenge, nebo zimních Yeti Hunt a Mei’s Snowball Offensive.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876122
Roberthen napsal 2. 2. 2018 v 19.45

A čo ak Blizzard dačo vymyslel a budu psy v olympiskych trickach apod. Ja verim ze to maju premyslene na peknu kombinaciu

Nahlásit nevhodný obsah