Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

World of Tanks už běží na novém enginu

21. březen 2018 16:43 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Řekněte z hlavy, kolik her se může chlubit 160 miliony registrovaných hráčů. Hm? World of Tanks, například. Wargaming tuto čerstvou statistiku oznámil ve chvíli, kdy vydal velký update 1.0, který World of Tanks značně mění. Největší update tak poznáte, hrajete-li na počítačích, na první pohled.

V první řadě totiž PC verze přechází na Core engine. Ten byl ve vývoji přibližně čtyři roky, přičemž jej Wargaming vyvíjel sám pro vlastní potřeby. World of Tanks na počítačích tudíž výrazně prokoukne, zatímco hráči na konzolích musí doufat v podobný krok do budoucna, pro ně se totiž za stávajících podmínek nic nemění. Jak ale vývojáři podotýkají, Core znamená pro hru novou éru, ze které budou těžit především hráči. Důležitá informace pro hráče jistě je, že se ale nemění systémové nároky!

Není to ale pochopitelně vše. Update kromě nového vizuálního kabátu přináší i nové dynamické ozvučení, které nahrál Pražský symfonický orchestr. Každá mapa by měla být doprovázena za zvuku hudby typické pro danou lokaci, čemuž dopomohou kulturně typické, specifické nástroje. Soundtrack si budete moci poslechnout skrze Spotify nebo jiné podobné služby.

Z herní stránky ale přibude nová mapa a zařadí se po bok 29 ostatních, předělaných. Mapa Glacier už pochází exkluzivně z nového enginu a měla by tak být nejpůsobivější. Změn doznala i garáž. Nejen ji, ale i všechny ostatní změny si Wargaming sám „zrecenzoval“ na svém kanálu YouTube WoT. Na recenzi osazenou českými titulky se můžete podívat níže.

Zdroj: DSO Gaming

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20843606
MyBullet napsal 22. 3. 2018 v 11.08

stul.drabik: Neboj, většinou hraješ stejne s cechy, polsky a amadary ....
Jestli mas na mysli narody tanků, tak je prodej a jed jinou vetev.

Nahlásit nevhodný obsah

20872817
stul.drabik napsal 21. 3. 2018 v 17.33

Škoda že to nemám s kým hrát.Protože mě to nebaví hrát s anglánem nebo němcem

Editováno: 21. 03. 2018 v 17.38

Nahlásit nevhodný obsah