Autonomní továrny vzniknou v Satisfactory

12. červen 2018 08:22 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Coffee Stain Studios, autoři praštěného titulu Goat Simulator, tentokrát přišli s něčím úplně jiným. Na PC Gaming Show ukázali unikátní simulátor Satisfactory. V něm, jak už název napovídá, budou hráči stavět vlastní továrnu. Simulátor je unikátní především first-person pohledem, je však na první pohled zřejmé, že se hodně inspiroval jednou menší hrou.

Jako by snad šlo o většího bratříčka titulu Factorio. Na cizí planetě bude mít hráč k dispozici základní stroje, z nichž musí časem vytvořit zcela autonomní továrnu. Právě principy automatizace budou pravděpodobně důležitým klíčem k úspěchu. K tomu se budou těžit suroviny, na řadu přijdou také potyčky s místní faunou. Díky nově vyzkoumané technologii pak bude možné sednout do buginy, nebo jiného vozítka. Dopravní prostředky se hodí zvlášť ve chvíli, kdy se továrna rozroste. Satisfactory se chystá zatím pouze na PC. V příštích měsících nás čeká uzavřená alpha, do níž se můžete přihlásit zde.

Zdroj: PC Gaming Show

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922632
vadetik napsal 12. 6. 2018 v 13.10

Vypadá to na zajímavou kopii factoria. Myslím si, že si to své fanoušky najde, ale podle mého názoru to nepřekoná úspěchy factoria, který má X módů, jenž umožňuje hrát úplně odlišnou hru. Uvidíme jestli Satisfactory bude mít tyto možnosti a jestli mě to vůbec osloví. Ale za mě to vypadá zajímavě a rozhodně to stojí za vyzkoušení.

Nahlásit nevhodný obsah