Hammond z OW přináší nápadité možnosti

2. červenec 2018 12:58 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

Křeček coby nová postava v Overwatch vyvolala pozdvižení. Její původ je ale stejný jako v případě opičáka Winstona. Stejně jako on, i Hammond je pořádná hlavička, která i přes velikost mozku nepřevyšující velikost vlašského ořechu dokáže vykoumat dost užitečné věcičky. Například mechanickou kouli, která totálně rozvrátila způsob, jakým se lze po jednotlivých mapách pohybovat.

Hammondův mech lze složit do podoby koule, čili do tzv. Wrecking Ball. S tou se lze kutálet a srážet věci a nepřátele okolo. Někteří si ale velice rychle osvědčili taktiku využívající vystřelovací hák. Než bychom vám ji zevrubně popisovali, můžete se podívat na přiložená videa, která ukazují, že se z malého křečka může vyklubat velký pomocník, který bude přepadávat nepřátele ze zálohy.

A samozřejmě můžete kouli připevnit k čemukoliv vás napadne. Poté se z ní stane nebezpečná zbraň, kterou horko těžko něco vyřídí, je ale otázka, jestli za podobnými kejklemi neudělá Blizzard tečku nějakou změnou. Nový hrdina je totiž stále jenom na testovacích serverech a do hry se ještě nějaký čas nepodívá. 

Asi si dokážete představit, co se děje ve chvíli, když zakládáte místnost, v níž mohou být hrdinové jednoho typu (šest Hammondů kroužících kolem jednoho místa), nebo režim, v nmž prakticky neexistují cooldowny mezi používáním schopností (Spider-Man Hammond). 

Zdroj: PC Gamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878171
LagZz napsal 2. 7. 2018 v 20.53

Je dobrej jen by bylo třeba omezit mu časově dobu po kterou může být přichycenej k něčemu. Takhle jeto vážně hodně OP, takových 5 vteřin by bylo ok.

Nahlásit nevhodný obsah

20880185
rezz3t napsal 2. 7. 2018 v 16.31

jak se toci kolem toho sloupu :DD lol blizzarde blizzarde .......

Nahlásit nevhodný obsah

20878639
Jsoucno napsal 2. 7. 2018 v 15.23

Tahle postava je opravdu hrozny shit...navic, posledni dobou pribyvaji spise hrdinove s potrebou nuloveho skillu a hraci, kteri naopak jedou postavy s vysokym pozadavkem na skill, jsou dost v nevyhode. Brigitte je presne ten pripad - machat cepem a killy litaji. Moira, autoaim s tak obrovskym dosahem.Tedka tady koule, navic je to fakt hruza...uplne vidim, prubeh tech bitev - ze predu random bordel, a najednou zezadu se pririti koule. Fakt super...

Nahlásit nevhodný obsah