Boj o přežití v Subnautica míří na PS4

12. červenec 2018 09:23 / Kateřina Stuchlíková / Novinky / Diskuze (4)

Půvabná, zábavná a místy také dost děsivá, to vše se dá jedním dechem prohlásit o podmořském survival craftovacím dobrodružství jménem Subnautica. Po několika dlouhých letech v Early Acces režimu na Steamu hra zaplavila hráčům počítače v hotové verzi letos v lednu a sklidila za to ovace. Její Metascore je krásných 87 bodů a není vůbec divu, že také v recenzi u nás na Hrej.cz si toto podmořské dobrodružství vysloužilo absolutní hodnocení.

Konzoloví hráči ale bohužel doposud ohledně Subnautica tak trochu sušili ústa. Na Xboxové verzi se již sice nějakou dobu pracuje a je dostupná v režimu Xbox Game Preview, práce ovšem nepostupují tak rychle, jak by si autoři i sami hráči přáli. A teprve v těchto dnech dorazila výborná zpráva, že se ještě letos v zimě dočkáme také verze pro PlayStation 4.

Vývojáři stojící za hrou již nechtějí nechat nic náhodě, a tak spojili své síly s Panic Button Studios, kteří se právě na porty her na konzole specializují. Pomohou tak nejen přinést Subnauticu vlastníkům PS4, ale také uspíšit práce na převodu hry na Xbox One tak, aby na obě zmíněné konzole mohla v plné parádě dorazit již koncem letošního roku.

Níže si můžete vychutnat atmosférické video představující krásy zdejšího podvodního světa a oznamující příchod hry na PlayStation 4.

Zdroj: All Games Delta, Attack of the Fanboy

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20920002
Souleater325 napsal 12. 7. 2018 v 13.39

Hurá už se těším.

Nahlásit nevhodný obsah

20876342
prof. Qwertius napsal 12. 7. 2018 v 11.22

Leviatan mi začal žvejkat ponorku ještě když jsem v ní seděl. Jen tak tak jsem stihl vystoupit! Asi revizor.

Nahlásit nevhodný obsah

20922511
lukys.b napsal 12. 7. 2018 v 09.44

Hru jsem dohrál před koncem EA jedním dechem na PC. Perfektní dobrodružství. S příchodem nového DLC to koupím ještě na consoli :)

Nahlásit nevhodný obsah