Vychází kontroverzní F2P restart The Culling

14. září 2018 15:30 / Aleš Tihlařík / Novinky / Diskuze (1)

Jedním z největších letních příběhů je bezesporu ten, točící se okolo atlantských vývojářů Xaviant. Ti vydali velmi nepodařený sequel své první battle royale hry The Culling, načež je stihla nejen zloba fanoušků, ale i jejich totální nezájem, kdy druhý díl několik dní po vydání hráli simultánně dva hráči.

Po několika dnech beznaděje vývojáři oznámili, že druhý díl končí, a ten první se dočká velkých změn, k nimž patří i přechod na free-to-play model. A právě restartovaný The Culling: Origins dnes v šest hodin večer znovu startuje na Steamu. Co se hry samotné týče, tvůrci ji označují jako mix původního The Culling z roku 2016, a také několika novinek, mezi něž patří jiný výtvarný styl, levelovací systém, žebříčky, krabice s odměnami, matchmaking na základě hráčských dovedností a také proximity voice chat.

Přibydou také nové zbraně a spousta kosmetických vychytávek, s hraním zadarmo se však pojí i prémiové věci, za které bude třeba platit reálnými penězi. V přípravě by měly být i placené DLC, tvůrci se však tvrdě ohrazují proti jakýmkoliv náznakům systému pay-to-win.

Pokud jste si originální The Culling koupili, tak s novou verzí nepřijdete zkrátka, obdržíte totiž balíček Original Gangster, do kterého patří dva outfity, tisíc jednotek herní měny, deset krabic s výbavou, dva skiny zbraní a několik emotů a dalších bonusů.

Dáte The Culling: Origins šanci, nebo jste již nad hrou zlomili hůl? Podělte se o váš názor v diskuzi.

Zdroj: PC Gamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 14. 9. 2018 v 15.37

Samozrejme dam sanci, cekal sem dost dlouho na to az to bude zadara, a ted se stalo, tak du na to. Lepsi by bylo kdyby ta hra presla na F2P bez uprav (krome meny apod samozrejme), ale i tak si to chci vyzkouset. Doufam ze to moc nezprznili.

Editováno: 14. 09. 2018 v 16.11

Nahlásit nevhodný obsah