Přivítejte středověký multiplayer Mordhau

17. září 2018 11:00 / Aleš Tihlařík / Novinky / Diskuze (2)

Bývaly časy, kdy jste touhu po multiplayerových akcích ze středověku mohli tišit výhradně u legendární série Mount & Blade. V roce 2012 vyšli hned dva zástupci tohoto žánru, konkrétněji Chivalry: Medieval Warfare a War of the Roses, od té doby se však o podobných hrách příliš nemluví. Až na věčně vyvíjený a mnohem komplexnější Mount & Blade II: Bannerlord tedy fanoušci nemají moc možností, kde své choutky realizovat.

Možná i proto si na Kickstarteru zafinancovali zajímavě vypadající Mordhau, tohoto času slibně se blížící k plné verzi. Ta by měla vyjít příští rok, kdy se budeme moci zapojit do bitev až 64 hráčů. Momentálně se tento titul nachází v uzavřené alfě, do které rychle přibývají nové funkce. Poslední update přinesl boj na koni, lukostřelbu, obléhací stroje i další podstatná vylepšení – na všechny se ostatně můžete podívat v 15 minut dlouhém vývojářském deníčku.

Pokud máte zájem o účast v uzavřených alfatestech, budeme vás bohužel muset zklamat, jelikož vývojáři momentálně neprodávají žádné klíče. Budete si tedy muset počkat buď na pozdější fázi vývoje, nebo rovnou na příští rok, kdy se Mordhau v plné verzi objeví na obrazovkách našich počítačů.

Zdroj: PC Gamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20853654
RuThaN napsal 20. 9. 2018 v 18.23

Když, už multitak only, tak aspon s botama, protoze jinak by to nestoji ani za sandaly kunshistorika Huricha..

Nahlásit nevhodný obsah

20922893
Rosmarin007 napsal 17. 9. 2018 v 12.52

Mám Chivalry a uplně stačí :)

Nahlásit nevhodný obsah