Vychází Shattered State od Supermassive

15. prosinec 2018 09:40 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (2)

Novinka od britského studia Supermassive Games se k nám přiřítila jako blesk z čistého nebe. Pravda, o registraci značky jsme v srpnu sice informovali, kromě loga hry jsme ale postrádali jakékoli další informace. Naděje na další velký titul od autorů Until Dawn se s aktuálním oznámením opět rozpadly, jelikož Shattered State je jejich další hrou pro virtuální realitu.

To ale není to nejzajímavější. Supermassive Games totiž mají bohaté zkušenosti především s platformou PlayStation a i jejich VR tituly vycházely právě tam. Pro Shattered State se ale studio spojilo s Googlem a vznikla z toho exkluzivita pro headset Google Daydream. Vzhledem k nutnosti vlastnit jeden z podporovaných telefonů a samotnou VR helmu, do které se mobil vloží, se tak Supermassive zaměřili na ještě užší publikum, než kdykoli předtím.

Hra samotná bude politickým thrillerem s několika možnostmi voleb, takže autoři jistě těžili ze zkušeností ze zmíněného horroru Until Dawn. Vývojáři také slibují, že při řešení národní krize narazíte na rozvětvení příběhu, což povede k několika zakončením a mělo by výrazně podporovat znovuhratelnost. Překvapením na konec je fakt, že hra vychází okamžitě po svém oznámení, takže pokud jste vybaveni příslušným hardwarem, můžete se do hraní pustit už v tuto chvíli.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20859176
Drotman napsal 16. 12. 2018 v 20.02

Hubert Gustavů: To na nich nezáleží, ale na ich šéfoch a žiaľ bohu Hrej je neustále odsúvané.

Nahlásit nevhodný obsah

20877707
Hubert Gustavů napsal 15. 12. 2018 v 14.15

Bude už někdy konečně ten nový web? Mluvíte o něm (že se na něm pracuje) snad 2 roky a pořád nic..

Nahlásit nevhodný obsah