Phoenix Point byl opět odložen

7. únor 2019 10:39 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (3)

Duchovní nástupce taktického X-Comu od Juliana Gollopa to očividně nemá lehké. Po tom, co byl loni odložen na letošní červen,se vydání opět vzdálilo. Tentokrát naštěstí o kratší časový úsek. Sám Gollop v novém videoupdatu sdělil fanoušků, že kvůli finálnímu ladění hry se vydání přesouvá na září letošního roku.

Phoenix Point byl před dvěma lety zafinancován skrz platformu Fig a vybral téměř 766 tisíc dolarů. Momentálně je hra potvrzena pouze pro PC a Xbox One. O vydání pro PlayStation 4 a Nintendo Switch zatím nepadlo ani slovo. Je tedy docela možné, že Snapshot Games mají dohodu s Microsoftem. Ostatně, není žádným tajemstvím, že jim dodal potřebné zdroje k vývoji portu na Xbox One.

I když se vývoj táhne docela dlouhou dobu, tak je to něco, na co se opravdu vyplatí počkat. Takových her přeci jen už v dnešní době tolik nevychází. Momentálně je hra v early access fázi a pokud se do ní chcete zapojit, tak přístup získáte při koupi jedné z dražších edic na oficiálních stránkách hry.

Zdroj: wccftech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20917754
catmeows napsal 7. 2. 2019 v 16.56

Nebál bych se říct, že Gollop je otcem celého žánru :) Taky jsem dost zvedavej, jak to dopadne.

Nahlásit nevhodný obsah

20860885
Corvus von Corax napsal 7. 2. 2019 v 12.42

daniel.zima: Přesně tak. Měl jsem jakožto backer možnost vyzkoušet si několik buildů a chce to jednoznačně ještě pořádně vypracovat. Nicméně základ je parádní záležitost. Aby ne, když Julian je prakticky otec X-Com.

Nahlásit nevhodný obsah

20877589
daniel.zima napsal 7. 2. 2019 v 11.45

Rád si počkám ;)

Nahlásit nevhodný obsah