Deathloop je nová IP od Arkane Studios

10. červen 2019 08:59 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Jedno z překvapení na konferenci Bethesdy byla chvíle, kdy se na pódiu objevili vývojáři z Arkane Studios. Lyonské studio totiž usilovně pracovalo na vlastní zcela nové IP. Deathloop by dle jejich slov měl být originální a inovativní počin. Hlavními postavami jsou kapitán Colt a Julianna Blake. Jejich cíl je jednoduchý – zabít svého rivala dřív, než to udělá on.

Arkane Studios jsou známí především díky Dishonored. Novinka Deathloop by si dle vývojářů měla z úspěšné série propůjčit její charakteristickou hratelnost. Hráči mohou údajně ke hře přistupovat tak, jak sami chtějí, mohou se svobodně pohybovat v jednotlivých úrovních a kreativně řešit dané úkoly. Trailer sice nedisponuje záběry přímo ze hry, i tak však nabízí dech beroucí podívanou. Vizuál hry je vskutku jedinečný.

Příběh se točí kolem dvou zabijáků, kteří jsou evidentně uvězněni v nekonečném cyklu. Zatímco Julianna se snaží cyklus ochránit, Colt touží smyčku rozbít. Úkol mají ale stejný – co nejrychleji odpravit svého nepřítele.

Kdy by novinka měla vyjít, zatím není známo, odhaleny nebyly ani platformy, na něž se chystá. Na tyto informace si musíme ještě nějaký čas počkat.

Zdroj: Tisková konference

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875708
Jaroslav Burda napsal 10. 6. 2019 v 11.58

Stylizace nádherná, trailer parádní, ale... Už dodatky k Prey, která je jinak vynikající, se mi nelíbily. Byly taktéž postaveny na opakovaných průchodech/hratelnosti. Hratelnost z Dishonored chápu, pro hračičky, kteří rádi kombinují různé schopnosti a tríčky je to ráj, ale nechci hrát nic, co by bylo postavené JEN na tom. Stejně jako neustále se opakující vzorec, kde se mění jen přístup hráče/schopnosti/čas. U Arkane si počkám až na poctivý, mnoha hodinový singl titul s pořádným příběhem, jako u Prey a Dishonored 1 + 2. Tohle půjde mimo mě. Ostatně Cyberpunk 2077 stejně vše válcuje, v závěsu s Elden Ring a Doomem :-)

Nahlásit nevhodný obsah