Představuje se nováček Apexu, Revenant

31. leden 2020 12:32 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Forge je minulostí, alespoň prozatím. Apexu začíná za několik dní nová sezona, s níž po zvratu dorazí nájemný zabiják Revenant, ale také několik novinek. Je nejvyšší čas se na všechno zaměřit, i na největší lákadlo v podobě nové postavy, která zatím kromě inkriminovaného momentu nedostala moc prostoru.

Situace se mění s novým trailerem, jehož ústředním motivem je právě práce Revenanta. Trailer Assimilation se zaměřuje především na „jeho práci“. Revenant je totiž pohlcen nenávistí a posedlý odplatou, a tak se před ním nikdo neschová. K tomu mu vypomáhají nadpřirozené schopnosti, díky nimž může svou kořist stopovat a eliminovat, a sám smrti unikat.

Kromě nováčka ake Apex dozná 4. února určitým změn a novinek. Především půjde o nový battle pass, který obsahuje stovku exkluzivních předmětů, počínaje obleky, Apex Packy, načítacími obrazovkami a konče zvukovými soubory a dalšími věcmi. Respawn zároveň připomíná novou odstřelovací pušku Sentinel.

Vrátíme se na mapu World's Edge, na níž ale také proběhnout určité změny. K celé planetě totiž dorazí tzv. Planet Harvester, stroj, který z ní bude těžit vzácné materiály. Potenciálně by tak nemusel zůstat kámen na kameni, spíše bychom ale čekali střídmější změny.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925654
g1vem3p1ll napsal 1. 2. 2020 v 14.08

ja hraju na ps4 mam ping 21 a stejne zaznamenavam zhorsenou odezvu

Nahlásit nevhodný obsah

20875898
MaybeLater napsal 31. 1. 2020 v 18.03

Kratko po zacati 3 sezony som to prestal hrat.Ani niekolko patchov neopravilo lagy a loogouty z hier a pritom server Frankfurt 1 som mal 23 ping a smola ze hra bezi na Origine tej najhorsej sluzbe aka je uz len sam origin furt pada a odloguje vas. A aj ked sice ide o zaner BR kedy sa nie kazda hra skonci uspechom sa hry zmenili na frustrujuce kde sa clovek ledva do niekoho trafil pricom protihrac vas vypol na 2 strely. Funfact hovori sa ze fortnite je pre deti ale este som nehral hru kde by som musel squad tak casto mutovat kvoli vrieskajucim skriekajucim a placiacim detom hroza. Apex by mal na viac keby bol spusteny na vlastom launcheri.

Editováno: 31. 01. 2020 v 18.03

Nahlásit nevhodný obsah